Wyspiańskiego 11

Wyspiańskiego 11 - Opis inwestycji

Wyspiańskiego 11 - Nowy adres prestiżu
Miejsce inne niż wszystkie
Wybrzeże Wyspiańskiego. To tutaj, nad Odrą, w niedalekim sąsiedztwie Mostu Grunwaldzkiego powstaje unikalna inwestycja Wyspiańskiego 11.
To nowy adres prestiżu, gdzie zlokalizowany będzie zaprojektowany przez pracownię znanego wrocławskiego architekta Zbigniewa Maćkowa kameralny apartamentowiec z najlepszą perspektywą na Wrocław.
Wyspiańskiego 11 to nowa jakość, za którą stoi Bouygues Immobilier Polska. Wyspiańskiego 11 to więcej niż miejsce do zamieszkania. Wyspiańskiego 11 to inwestycja z idealnym widokiem na przyszłość.
Wyspiańskiego 11 znaczy więcej

Wyspiańskiego 11 nie jest zwykłym apartamentowcem. To budynek, który oferuje więcej.

Postawiliśmy na elementy wykończenia wysokiej jakości w połączeniu z funkcjonalnymi rozwiązaniami gwarantującymi komfort używania i z pomieszczeniami zapewniającymi relaks. I tak na parterze zlokalizowaliśmy reprezentacyjną recepcję, a także fitness klub i saunę dostępne wyłącznie dla mieszkańców apartamentowca. Przy tak kameralnej inwestycji zakładającej tylko 57 mieszkań jest to rzecz wyjątkowa.

W najniższej kondygnacji budynku od frontu znajduje się pięć lokali przeznaczonych pod usługi nieuciążliwe. Komunikację pionową w obrębie obiektu, zapewniają dwie klatki schodowe z windami osobowymi.

Dodatkową zaletą apartamentowca jest garaż podziemny dla 63 samochodów znajdujący się na jednym poziomie, pod całością terenu inwestycji.

Apartament 3 pokoje