Aktualności
Bouygues Immobilier Polska wprowadza do sprzedaży osiedle Soleil de Malta w Poznaniu
Bouygues Immobilier Polska wprowadza do sprzedaży osiedle Soleil de Malta w Poznaniu

Bouygues Immobilier Polska wprowadza do sprzedaży osiedle Soleil de Malta w Poznaniu

08.11.2018

Na poznańskiej Łacinie powstanie osiedle Soleil de Malta – kolejny projekt mieszkaniowy francuskiego dewelopera w tym mieście. Inwestycja zlokalizowana będzie przy ul. Milczańskiej, w okolicy malowniczych terenów Malty. Ten rejon miasta wybierany jest coraz chętniej zarówno przez deweloperów, jak i przyszłych mieszkańców. Prace budowlane rozpoczną się w 2019 roku. Planowany termin oddania budynku do użytku przewidywany jest na rok 2021.

Soleil de Malta to osiedle położone w dzielnicy Łacina, jedynie 10 minut spacerem od rekreacyjnych terenów Malty. Doskonała lokalizacja, rodzinny charakter inwestycji oraz strefa rekreacji pozwalająca przyszłym mieszkańcom na aktywny wypoczynek, współtworzą wyjątkowe miejsce mieszkania. Soleil de Malta to trzecia inwestycja Bouygues Immobilier Polska w Poznaniu.

Po słonecznej stronie miasta

Osiedle Soleil de Malta jest idealną inwestycją dla tych, którym zależy na spokojnej, zacisznej lokalizacji oraz dobrym połączeniu z miastem. Dojazd komunikacją miejską z pobliskiego przystanku do ścisłego centrum zajmuje zaledwie kilka minut, a pokonanie tej trasy samochodem mniej niż kwadrans. Ponadto, w pobliżu osiedla znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe, siłownia, ścieżki rowerowe, czy stacja rowerów miejskich przy Galerii Malta, a odległość od galerii handlowej Posnania to zaledwie jeden przystanek tramwajem.

Komfortowa i bezpieczna rodzinna inwestycja

Na inwestycję Soleil de Malta składają się dwa 5-piętrowe budynki, w których znajdzie się łącznie 316 mieszkań o funkcjonalnych rozkładach – od kawalerek po mieszkania 4-pokojowe o metrażach od 25 do 128 m2. Wszystkie lokale będą wyposażone w duże balkony, loggie lub ogródki, a apartamenty o wysokości ok. 3 m na ostatnim piętrze będą miały przestronne tarasy na dachu.

– Nasza nowa poznańska inwestycja znajdzie swoich nabywców zarówno wśród klientów planujących zakup pierwszego mieszkania, jak i tych, którzy chcą przeprowadzić się do nieco większego i komfortowego apartamentu w dobrze skomunikowanej z centrum dzielnicy. Ponadto, jednym z największych atutów osiedla Soleil de Malta jest jego bliskie położenie od Malty, bogatej w tereny zielone, atrakcyjne dla miłośników aktywnego wypoczynku.powiedział Krzysztof Foder, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Bouygues Immobilier Polska.

Na terenie osiedla znajdą się naziemne miejsca parkingowe, w podziemiach budynku przewidziano halę garażową, a w części parterowej znajdą się lokale usługowo-handlowe, które zapewnią przyszłym mieszkańcom bliski dostęp do części produktów i usług. W trosce o komfort i bezpieczeństwo mieszkańców, cały teren będzie monitorowany, a mieszkania dodatkowo wyposażone w wideodomofony. Ceny mieszkań w inwestycji Soleil de Malta zaczynają się już od 6900 zł za m2.

Wypoczynek w strefie rekreacji

Na terenie osiedla, kilka kroków od domu, mieszkańcy będą mogli oddać się wypoczynkowi na świeżym powietrzu w unikatowej, przygotowanej dla nich strefie rekreacji połączonej z placem zabaw dla dzieci. Na atrakcyjnie zaprojektowanym, zielonym terenie znajdą się nowoczesne ławki, leżaki czy pergola, urządzenia do street workoutu, a także rzadko spotykana możliwość skorzystania ze specjalnie przygotowanego boiska do gry w siatkówkę plażową.