Biuro Prasowe

Biuro Prasowe

Trzecie Sąsiedzkie Mikołajki na Pradze

05.12.2019
7-8 grudnia br. w godzinach 12:00-18:00 w hali nr 9 przy ulicy Szwedzkiej 2/4 odbędzie się kolejna już edycja otwartej imprezy dla mieszkańców pod nazwą „Sąsiedzkie Mikołajki”. Jej inicjatorem jest firma Bouygues Immobilier Polska, która realizuje kilka inwestycji mieszkaniowych na Pradze-Północ. Na wszystkich sąsiadów czekać będzie wiele atrakcji, w tym m.in.: spotkanie ze Świętym Mikołajem, iluzjonistą, bezpłatny poczęstunek oraz świąteczne warsztaty dekorowania pierników i ozdób choinkowych dla całych rodzin.

Zobacz więcej


Artystyczna inwestycja na Pradze

22.11.2019
Odwrócony do góry nogami praski grajek z akordeonem pojawił się na ścianie budynku przy ul. Wrzesińskiej 6 na Pradze Północ. Mural wg projektu warszawskiego artysty Mateusza Kołka ozdobił budynek Atelier Praga II budowany przez Bouygues Immobilier Polska.

Zobacz więcejPobierz .DOCX


Alinea – nowa inwestycja Bouygues Immobilier Polska w Warszawie

14.10.2019
Bouygues Immobilier Polska rozpoczął sprzedaż mieszkań w inwestycji Alinea, która powstanie
w otoczeniu zieleni na warszawskiej Białołęce przy ul. Łopianowej. W kameralnym budynku znajdzie się 75 mieszkań o zróżnicowanych metrażach i funkcjonalnych rozkładach. Ich odbiór przewidziany jest na I kwartał 2022 r.

Zobacz więcejPobierz .DOCX


Rusza budowa słonecznego osiedla w Poznaniu

04.10.2019
Bouygues Immobilier Polska rozpoczyna prace budowlane na osiedlu Soleil de Malta, znajdującego się na poznańskiej Łacinie. Generalnym wykonawcą realizującym inwestycję przy ul. Milczańskiej jest Erbud S.A. – renomowana i doświadczona firma na rynku budowlanym. W ofercie znajdują się zarówno mniejsze mieszkania o powierzchni 25 m2, jak i przestronne apartamenty o wielkości ponad 120 m2. Aktualnie na terenie Soleil de Malta prowadzone są roboty ziemne - wykopy pod halę garażową. Inwestycja ma być oddana do użytku w 2021 roku.

Zobacz więcejPobierz .DOCX


Biuro Prasowe

Adriana Kondratowicz
mobile: +48 502 332 358
akondratowicz@prexpert.com.pl

Logo firmowe BI-Polska.
pobierz