Kariera

Spełniaj marzenia swoje i innych

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Poznaj nas i spełniaj się zawodowo

Świetna lokalizacja biura

Świetna lokalizacja biura

Wszystkie nasze biura: W Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu – mieszczą się w doskonałych lokalizacjach. Dzięki temu nasi Pracownicy mogą korzystać z dogodnego dojazdu do pracy.

Pakiet medyczny premium

Pakiet medyczny premium

Nasi Pracownicy korzystają z unikatowego na polskim rynku ubezpieczenia medycznego, które pokrywa koszty leczenia we wszystkich prywatnych placówkach.

Karta lunchowa

Karta lunchowa

Karta lunchowa to miła forma dofinansowania posiłków dla naszych Pracowników.

Elastyczny czas pracy

Elastyczny czas pracy

Masz możliwość rozpoczęcia pracy o godz. 8 lub 9, możesz również skorzystać z godzinnej przerwy na lunch (niewliczonej w czas pracy). Praktykujemy również formułę pracy zdalnej.

Wyśmienita atmosfera pracy

Wyśmienita atmosfera pracy

Nasi Pracownicy lubią swoją pracę i współpracowników. Regularnie świętujemy nawet drobne sukcesy, lubimy czasem się spotkać również poza biurem.

Dofinansowanie edukacji

Dofinansowanie edukacji

Myślisz o dodatkowych studiach lub ciekawym kursie? A może chcesz szlifować znajomość języka obcego? Żaden problem! W Bouygues Immobilier stawiamy na rozwój również w tym zakresie.

Intensywny rozwój

Intensywny rozwój

Oferujemy naszym Pracownikom możliwość udziału w szkoleniach dopasowanych do ich potrzeb rozwojowych i dajemy im szansę na udział w projektach między działowych.

Prestiżowy produkt

Prestiżowy produkt

Nie idziemy na ilość. Realizujemy ciekawe inwestycje, w dobrych lokalizacjach. Dla nas liczy się jakość i zadowolenie naszych Klientów.

Nasze wartości

Kultura organizacyjna i sposób działania

W naszej codziennej pracy kierujemy się sześcioma wartościami, które pozwalają na czerpanie z potencjału i kreatywności pracowników. Wierzymy, że miarą osiągnięcia sukcesu jest kultura organizacyjna firmy i sposób jej zarządzania. Kulturę tę nazywamy BI Spirit.

💖 Duch współpracy

To znane powiedzenie najlepiej przedstawia pierwszą, podstawową wartość BI Spirit, dzięki której można przenosić góry. Wspólny sukces zależy od naszej zdolności współpracy. Pamiętamy o tym.

🤚 Zaufanie

Bazą zdrowych i trwałych relacji jest zaufanie. Idea ta jest rozumiana na dwa sposoby – jako okazywanie oraz wzbudzanie zaufania. W Bouygues Immobilier darzenie innych zaufaniem jest rzeczą oczywistą.

😀 Otwartość

Świat, w którym żyjemy wymaga otwartości na ciągłe zmiany. Jesteśmy otwarci na przyjmowanie różnych opinii i sugestii. Wdrażamy rozwiązania odpowiadające potrzebom pracowników i Klientów.

✔️ Prostota

Dążymy do tego, aby być maksymalnie efektywnymi w naszej codziennej pracy. Dlatego wychodzimy z inicjatywami upraszczania i ulepszania naszych procesów biznesowych. Skupiamy się na sednie sprawy.

👍 Odwaga

Rozumiemy ją prosto – jako wolę walki i determinacji we wdrażaniu zmian, które zapewnią firmie dynamiczny rozwój. Jesteśmy wytrwali, nie poddajemy się i szybko reagujemy na zmieniające się warunki.

🤗 Entuzjazm!

Nasze paliwo, które pozwala stawiać czoła każdemu wyzwaniu! Lubimy swoją pracę, widzimy jej sens i znaczenie. Dzielimy się dobrą energią i jesteśmy gotowi na nadchodzące wyzwania 😉

Najczęściej zatrudniamy

Poznaj najczęściej obsadzane stanowiska

Menadżer Projektów Mieszkaniowych

Jest jak dyrygent w orkiestrze – nadaje rytm i dba o efektywną współpracę wszystkich osób/firm uczestniczących w realizacji projektu, od koncepcji do odbioru mieszkania przez Klienta.

Menadżer ds. Rozwoju

Szuka nowych lokalizacji, zbiera informacje, negocjuje zakup nowych działek – to on tworzy fundament przyszłego sukcesu firmy… dosłownie!

Doradca Klienta

Jego rolą jest zbudowanie trwałych, opartych na zaufaniu relacji z Klientem i przekonanie go, że kupienie mieszkania w naszej firmie to najlepsza z możliwych opcji.

Menadżer techniczny ds. Koncepcji

To nasz wewnętrzny architekt, który przede wszystkim przygotowuje pierwsze studium wykonalności projektu na nowych działkach, a potem nadzoruje przygotowanie docelowego projektu nowej inwestycji, uwzględniając potrzeby Klienta, wymogi biznesowe, nie zapominając o ograniczeniach prawnych i technicznych.

Menadżer techniczny ds. Realizacji

Odpowiada za nadzór nad realizacją inwestycji, którą powierzamy generalnemu wykonawcy, regularnie odwiedza budowy, ale musi też nadzorować koszty, terminy i jakość realizacji.

Specjalista ds. Relacji z Klientem

To osoba, która najdłużej pozostaje w relacji z Klientem, bo od podpisania umowy rezerwacyjnej aż do przekazania projektu do obsługi posprzedażowej – ok. 1,5 roku. Przekazuje mu wszystkie najważniejsze informacje o inwestycji, towarzyszy i doradza w najważniejszych momentach – na przykład przy zmianach lokatorskich, wyborze wykończenia, podczas Dni Otwartych i wreszcie przy odbiorze mieszkania.

Specjalista ds. Obsługi Posprzedażowej

To osoba obsługująca Klientów w okresie rękojmi i gwarancji, a więc już po odbiorze mieszkania.

Pracownicy zespołów wspierających

W naszej firmie zatrudniamy również pracowników, których zadaniem jest bieżące wsparcie funkcjonowania firmy i realizacji projektów. Mogą się wykazać swoimi kompetencjami i doświadczeniem w ramach zespołu marketingu, księgowości, kontroli finansowej, IT i HR. Zatrudniamy również sztab bezcennych asystentek i często korzystamy z okresowej pomocy stażystów.

Oferty pracy

Aktualnie szukamy

W tym momencie nie mamy dla Was ofert pracy, ale zachęcamy do odwiedzania naszego profilu na portalu Pracuj.pl oraz na poczet przyszłych rekrutacji zapraszamy do przesyłania CV na adres ✉️ hr@bi-polska.pl

Bouygues Immobilier Polska

Jesteśmy dumną częścią grupy Bouygues. Poznaj nas lepiej

Jesteśmy polskim oddziałem francuskiej firmy deweloperskiej Bouygues Immobilier, która należy do Grupy Bouygues i jest jednym z wiodących deweloperów we Francji i w Europie. Grupa prowadzi zdywersyfikowaną działalność w wielu krajach w obszarze budownictwa, telekomunikacji i mediów.

Dążymy do zapewnienia lepszej jakości życia naszym Klientom. Chcemy, by doświadczenie związane z zakupem mieszkania, było przyjemnością i wspaniałym wspomnieniem.

Sprawdź więcej
Bądźmy w kontakcie

Bądźmy w kontakcie

Poinformujemy Cię o specjalnych ofertach i naszych nowych inwestycjach

Schowek

Liczba lokali: 0