Kontakt

Kontakt z deweloperem BI Polska przez formularz kontaktowy
Wybierz miasto jeżeli zapytanie nie dotyczy konkretnego lokalu/inwestycji
Internet
Pozostałe źródła
Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, tj. imienia i nazwiska oraz numeru telefonu i adresu e-mail przez Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (al. Armii Ludowej 14, 00-638 Warszawa) w celach handlowych, w tym odpowiedzi na zapytanie wysłane przez mnie za pośrednictwem formularza kontaktowego. Niniejsza zgoda może zostać odwołana w każdym momencie.
Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, tj. imienia i nazwiska oraz numeru telefonu i adresu e-mail przez Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (al. Armii Ludowej 14, 00-638 Warszawa) w celach marketingowych, w tym otrzymywanie informacji w formie Newslettera. Niniejsza zgoda może zostać odwołana w każdym momencie.
Niniejszym wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji stanowiących informacje handlowe w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r., za pośrednictwem wiadomości SMS oraz wiadomości e-mail, dotyczących nowych produktów, usług, promocji produktów spółki Bouygues Immobilier Polska Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (al. Armii Ludowej 14, 00-638 Warszawa). Niniejsza zgoda może zostać odwołana w każdym momencie.
Niniejszym wyrażam zgodę na otrzymywanie telefonicznych połączeń przychodzących inicjowanych przez spółkę Bouygues Immobilier Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (al. Armii Ludowej 14, 00-638 Warszawa) zgodnie z art. 172 Ustawy Prawo telekomunikacyjne z dnia 16 lipca 2004 roku. Niniejsza zgoda może zostać odwołana w każdym momencie.