Kupimy grunty

Masz grunt do sprzedania? Skontaktuj się z nami

Stale poszukujemy gruntów

Zwłaszcza takich, które można zagospodarować na cele mieszkaniowe

Warszawa, Wrocław, Poznań, Trójmiasto – to główny obszar naszych poszukiwań. Jeżeli jesteś osobą będącą właścicielem terenu pod zabudowę mieszkaniową – skontaktuj się z nami. Jeżeli posiadasz wiedzę o gruntach na sprzedaż – porozmawiajmy. Stale poszukujemy atrakcyjnych działek pod realizację projektów inwestycyjnych. Teren, którego jesteś właścicielem może być również zabudowany.

Czego dokładnie poszukujemy?

Tereny niezabudowane

Przykładowymi terenami tego typu są grunty rolne, niezabudowane place, parkingi nieutwardzone i tym podobne.

Tereny zabudowane

Tereny o takiej charakterystyce są już zabudowane. Na przykład - magazyny, hale, myjnie, warsztaty, domy.

Jesteśmy solidnym deweloperem o ugruntowanej pozycji na rynku nieruchomości. Mamy francuskie korzenie i jesteśmy polską częścią Bouygues Immobilier – firmy o międzynarodowym zasięgu z ponad 60-letnim doświadczeniem w realizacji inwestycji mieszkaniowych oraz komercyjnych. W Polsce tworzymy lepsze osiedla i społeczności od 2001 roku. Do tej pory zrealizowaliśmy 58 projektów – łącznie na ponad 8 100 mieszkań.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami – wypełnij poniższe pola


Dodaj załącznik

Bouygues Group

Jesteśmy dumną częścią grupy Bouygues. Poznaj nas lepiej

Jesteśmy polskim oddziałem francuskiej firmy deweloperskiej Bouygues Immobilier, która należy do Grupy Bouygues i jest jednym z wiodących deweloperów we Francji i w Europie. Grupa prowadzi zdywersyfikowaną działalność w wielu krajach w obszarze budownictwa, telekomunikacji i mediów

Kierując się zasadami zrównoważonego budownictwa dokonujemy wszelkich starań, aby nasze inwestycje posiadały jak największą liczbę proekologicznych rozwiązań. Wysiłek został nagrodzony uzyskaniem certyfikatu BREEAM® dla inwestycji Miasteczko Orange i La Melodie, a także HQE™ dla Accent Vert i Accent Eco, jako pierwszych inwestycji mieszkaniowych poza Francją. Projekt Camélia - jako pierwszy w Polsce - otrzymał międzynarodowy certyfikat BiodiverCity®, który wyróżnia rozwiązania wspierające różnorodność biologiczną w nowo powstałych budynkach oraz ich otoczeniu.

Sprawdź więcej
Bądźmy w kontakcie

Bądźmy w kontakcie

Poinformujemy Cię o specjalnych ofertach i naszych nowych inwestycjach

Schowek

Liczba lokali: 0