Media o Nas
Atelier Praga. Idealne dla singla lub młodej pary

Atelier Praga. Idealne dla singla lub młodej pary

23.05.2017

Medium: housemarket.pl

Bouygues Immobilier Polska wkrótce rozpocznie przedsprzedaż swojej kolejnej najnowszej warszawskiej inwestycji mieszkaniowej. Atelier Praga powstanie na Starej Pradze przy ul. Wrzesińskiej. Kaskadowy budynek o kamienicznej kubaturze pomieści 112 kameralnych mieszkań.

Atelier Praga to kameralna inwestycja mieszkaniowa, wpisująca się w artystyczny klimat Starej Pragi. Projekt zlokalizowany jest w odległości zaledwie 4 kilometrów od Centrum. Dojście do stacji metra Stadion Narodowy zajmuje zaledwie 6 minut. W okolicy znajdują się również liczne przystanki autobusowe i tramwajowe. Dodatkowym atutem jest bliskość Wisły, co zapewnia możliwość komfortowego odpoczynku nad rzeką. W otoczeniu znajdują się również liczne lokale usługowe, restauracje, klubokawiarnie i galerie sztuki.

Architektura Atelier Praga nawiązuje do już istniejącej zabudowy. Nowoczesna forma budynku z elewacją z szarej cegły przywołuje urok dawnych kamienic. Na parterze zaprojektowano przestronne lobby oraz pokój spotkań, a od strony ul. Wrzesińskiej – lokale usługowe.

Na inwestycję składa się 112 kameralnych i funkcjonalnych mieszkań dwupokojowych oraz typu studio o metrażach od 25m2 do 53m2. Są to lokale idealne dla młodych ludzi i rodzin, którym zależy na dogodnym rozkładzie mieszkań oraz możliwości elastycznej aranżacji przestrzeni.

(…)

Źródło: http://www.housemarket.pl/wiadomosc/atelier_praga_idealne_dla_singla_lub_mlodej_pary,11547.html

powrót