Media o Nas
Bouygues Immobilier wybrał generalnego wykonawcę inwestycji Camelia

Bouygues Immobilier wybrał generalnego wykonawcę inwestycji Camelia

09.10.2017

Medium: forsal.pl

Firma Bouygues Immobilier Polska wybrała generalnego wykonawcę projektu mieszkaniowego Camelia. Została nim spółka Budimex SA. Budowa inwestycji przy ulicy Potrzebnej na warszawskich Nowych Włochach rozpoczęła się pod koniec września. Projekt wyróżniony został prestiżowym międzynarodowym certyfikatem HQE. Planowany termin oddania budynku do użytku to grudzień 2018 roku.

Jako generalny wykonawca inwestycji, Budimex odpowiedzialny będzie za kompleksową realizację prac budowalnych na rzecz firmy Bouygues Immobilier Polska – od najwcześniejszego etapu, aż do odbioru mieszkań przez klientów. W drugiej połowie września na terenie inwestycji rozpoczęły się pierwsze prace związane z przygotowaniem do rozpoczęcia budowy.

– Zdecydowaliśmy się powierzyć wykonanie inwestycji firmie Budimex, we współpracy z którą mamy bardzo dobre doświadczenia. Wierzymy, że Budimex spełni nasze wysokie wymagania wobec jakości i terminowości wykonywanych prac. Camelia to bardzo ważny i wymagający projekt, posiadający prestiżowy międzynarodowy certyfikat HQE na poziomie Excellent.

To potwierdzenie, że nasza inwestycja jest przyjazna dla środowiska, energooszczędna, a także zapewnia mieszkańcom zdrowie, bezpieczeństwo i komfort. Zwiększy go także wykorzystanie Inteligentnych Systemów Mieszkaniowych – powiedział Pierre Vincent Pasquet, Dyrektor Agencji Północ i Obrzeża w Warszawie w firmie Bouygues Immobilier Polska.

(…)

Źródło: http://forsal.pl/finanse/gielda/artykuly/1076744,budimex-wykona-projekt-mieszkaniowy-camelia-w-warszawe-dla-bouygues-immobilier.html

powrót