Media o Nas
Jakimi kryteriami wyboru mieszkania kierują się rodziny z dziećmi, a jakimi single?

Jakimi kryteriami wyboru mieszkania kierują się rodziny z dziećmi, a jakimi single?

12.12.2017

Medium: rynekpierwotny.pl

Zakup mieszkania jest jedną z najważniejszych decyzji w życiu. Własne „M” to idealne rozwiązanie dla każdej osoby, która pragnie poczucia bezpieczeństwa i stabilizacji, dlatego jego wybór powinien być dobrze przemyślany, podyktowany prowadzonym trybem życia oraz naszymi preferencjami. Zapraszamy do lektury materiału, w którym dowiecie się jakie mieszkania wybierają single, a jakie rodziny z dziećmi.

Od wielu lat kluczowymi czynnikami, które decydują o zakupie mieszkania, są: cena, lokalizacja oraz powierzchnia i usytuowanie danego lokalu w konkretnym budynku. Konsumenci – rodziny z dziećmi oraz single, szukają mieszkań w dogodnych lokalizacjach w pobliżu infrastruktury użytkowej. Zgodnie z naszymi obserwacjami, klienci coraz częściej przywiązują dużą wagę do części wspólnych. Jeśli są one przyjazne i sprzyjają interakcjom społecznym, oceniane są jako mocny atut inwestycji. Dlatego np. w Villa Alouette we Wrocławiu zaproponowaliśmy Małego Skowronka, czyli specjalną przestrzeń dla rodzica i dziecka. Znajduje się tutaj domek na drzewie, zjeżdżalnia, huśtawka, basen z piłeczkami, miękkie pufy i wykładziny. Sala została wyposażona w niewielkie zaplecze kuchenne - dzięki temu rodzice zorganizują tam np. urodziny dziecka. W Warszawie większość naszych klientów stanowią młode małżeństwa i rodziny z dziećmi. Jest to widoczne w takich inwestycjach jak Camelia oraz Osiedle Morelowa. Z kolei we Wrocławiu wymarzonym miejscem dla tej grupy klientów jest wspomniana wcześniej Villa Alouette. Wpływa na to bliskość natury, doskonałe połączenie z centrum miasta oraz innowacyjne rozwiązania architektoniczne. – powiedział Krzysztof Foder, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w firmie Bouygues Immobilier Polska.

(…)

Źródło: https://rynekpierwotny.pl/wiadomosci-mieszkaniowe/sonda-jakimi-kryteriami-wyboru-mieszkania-kieruja-sie-rodziny-z-dziecmi-jakimi-single/9495/

powrót