Media o Nas
Mały Skowronek w Villa Alouette. Unikalna przestrzeń dla dzieci

Mały Skowronek w Villa Alouette. Unikalna przestrzeń dla dzieci

08.03.2017

Medium: House Market

Alouette deweloper przeznaczył jedno z mieszkań, blisko 40 mkw., na przestrzeń dla dzieci. Można tam zorganizować urodziny i nawiązać sąsiedzkie relacje. Zobacz, jak będzie wyglądać Mały Skowronek.

Jedna ze ścian to wielka tablica magnetyczna, na drugiej znajdzie się spora tablica kredowa, ale największe wrażenie będzie robił kolorowy domek na drzewie, ze zjeżdżalnią i huśtawką zawieszoną na wysokim konarze. Nie zabraknie też basenu z piłeczkami, a także miękkich puf i wykładzin.
Ta nietypowa przestrzeń dla dzieci powstaje w jednym z budynków kameralnego osiedla Villa Alouette, budowanego na wrocławskim Grabiszynku przez Bouygues Immobilier Polska.
– Nawiązując do nazwy osiedla nazwaliśmy tę przestrzeń Małym Skowronkiem. To będzie przyjazne i bezpieczne miejsce zabaw i spotkań dla dzieci w każdym wieku. Świetnie się sprawdzi zwłaszcza jesienią i zimą czy przy gorszej pogodzie. Elementy kreatywne pozwolą aranżować różne zabawy i sprawią, że dzieci chętnie będą tam spędzać czas – mówi Pierre-Vincent Pasquet, dyrektor wrocławskiego oddziału Bouygues Immobilier Polska.

(…)

Źródło: Domek na drzewie, huśtawka, magnetyczna tablica. We wrocławskiej inwestycji Villa http://www.housemarket.pl/inwestycje/102/maly_skowronek_w_villa_alouette_unikalna_przestrzen_dla_dzieci,10469.html

powrót