Media o Nas
Olivier Durix nowym Dyrektorem Generalnym Bouygues Immobilier Polska

Olivier Durix nowym Dyrektorem Generalnym Bouygues Immobilier Polska

09.10.2017

Medium: www.pulshr.pl

Oliver Durix objął stanowisko nowego Dyrektora Generalnego Bouygues Immobilier Polska, przejmując odpowiedzialność za segment nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych firmy. Jednym z jego kluczowych celów będzie dalsza konsolidacja działalności spółki, a także rozwój jej potencjału biznesowego.

W trakcie swojej wieloletniej kariery zawodowej pracował na stanowiskach związanych m.in. z planowaniem inwestycji, zarządzaniem projektami oraz rozwijaniem biznesu. Pełnił także wiele funkcji kierowniczych.

Jestem bardzo podekscytowany, rozpoczynając pracę z tak utalentowanym zespołem, jakim Bouygues Immobilier dysponuje w Polsce. Na lokalnym rynku nieruchomości mieszkaniowych obserwujemy hossę i duży potencjał związany z planowaniem kolejnych projektów. Polska jest zdecydowanie bardzo ważnym krajem dla całej firmy. Ugruntowana pozycja i szeroka rozpoznawalność naszej spółki jako trzeciego największego dewelopera w Warszawie przekłada się także na możliwości dalszej ekspansji w skali całego kraju – powiedział nowy Dyrektor Generalny.

(…)

Źródło: http://www.pulshr.pl/zmiany-kadrowe/olivier-durix-dyrektorem-generalnym-bouygues-immobilier-polska,47571.html

powrót