Perspective

Wille miejskie

Metraże mieszkań

0-0 m2

Lokale w ofercie

0

Liczba pięter

Lokalizacja

ul. Kwidzyńska, Psie Pole

Zakończenie budowy

3 kw. 2022

Metraże mieszkań

0-0 m2

Lokale w ofercie

0

Liczba pięter

Lokalizacja

ul. Kwidzyńska, Psie Pole

Zakończenie budowy

3 kw. 2022

Lista mieszkań

Wybierz metraż i rozkład na miarę swoich potrzeb

Liczba wyników: 0

Brak rekordów do wyświetlenia.

Sortuj wyniki

Posortuj listę według następującej kolejności:

Filtruj wyniki

Dopasuj wyniki wyszukiwania do swoich potrzeb

HTTP/1.0 302 Found Cache-Control: no-cache, private Date: Wed, 29 Mar 2023 23:02:29 GMT Location: https://www.bi-polska.pl Redirecting to https://www.bi-polska.pl Redirecting to https://www.bi-polska.pl.

Sprawdź wyszukiwarkę mieszkań 3D

SPRAWDŹ TERAZ

Sprawdź status projektu

To zawsze ekscytujący czas dla nas i naszych Klientów. Na początku sprzedaży inwestycji wybór mieszkań jest zawsze największy i jest to bardzo dobry moment, by dokonać wymarzonego zakupu 😃

Po przeprowadzeniu wszystkich formalności i wyboru Generalnego Wykonawcy startujemy z budową projektu i Twojego przyszłego mieszkania. Trwają prace związane z ogrodzeniem i porządkowaniem działki przed rozpoczęciem budowy.

To stan, w którym roboty budowlane zostały doprowadzone do poziomu terenu. Przykładowe prace na tym etapie obejmują zabezpieczenie wykopu, wykop, wylanie płyty fundamentowej czy postawienie ścian hali garażowej.

To moment w którym postępy na budowie są najbardziej widoczne gołym okiem! Osiągnięcie stanu surowego otwartego wymaga prac z zakresu postawienia wszystkich ścian, stropów i dachu. Przeważnie na tym etapie rozprowadzane są już instalacje w konkretnych mieszkaniach i budynku.

Ten stan tylko pozornie niewiele różni się od osiągniętego stanu surowego otwartego. Stan zamknięty osiągnięty jest wtedy, gdy we wszystkich miejscach znajdują się okna a budynek zabezpieczony jest przed działaniem warunków atmosferycznych i we wnętrzu budynku możliwe jest prowadzenie prac wykończeniowych.

Po zakończeniu prac wykończeniowych, budynek przechodzi szczegółową kontrolę odpowiednich organów takich jak Straż Pożarna czy Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego. Organy te sprawdzają zgodność prac z projektem budowlanym i po wydaniu pozytywnej opinii - wydają pozwolenie na użytkowanie budynku.

Przekazanie kluczy wieńczy cały proces transakcji i budowy Twojego mieszkania. Jest to moment w którym warto rozpocząć prace aranżacyjne i wykończeniowe w mieszkaniu. Jeżeli nie wiesz jeszcze, jak wykończyć mieszkanie pod klucz - skorzystaj z propozycji naszych partnerów.

Lokalizacja

Miasto w Twoim zasięgu

Gastronomia

Gastronomia

Edukacja

Edukacja

Handel i usługi

Handel i usługi

Komunikacja i transport

Komunikacja i transport

Ochrona zdrowia

Ochrona zdrowia

Sport

Sport

Rekreacja

Rekreacja

Instytucje publiczne

Instytucje publiczne

Centrum handlowe Korona – 7 minut autem (2 km)

Hala Stulecia – 8 minut autem (4,4 km)

Plac Grunwaldzki – 6 minut autem (3,3 km)

Rynek Starego Miasta – 12 minut autem (5,8 km)

Przystanek tramwajowy – 1 minuta spacerem (100 m)

Tereny nad Odrą – 12 minut spacerem (1 km)

Sprawdź widok inwestycji z lotu ptaka i zobacz najbliższą okolicę!

SPRAWDŹ TERAZ

Galeria

Zobacz, jak możesz mieszkać

Biuro sprzedaży

Spotkaj się z naszym doradcą i dowiedz się więcej

Perspective

ul. Kwidzyńska, Wrocław

Adres biura sprzedaży

ul. Wyspiańskiego 11
50-370 Wrocław

Zadaj pytanie

Godziny otwarcia

pon.-pt.: 10:00-18:00

Umów wizytę

Zadzwoń na bezpłatną infolinię

800 123 123

Perspective

ul. Kwidzyńska, Wrocław

Adres biura sprzedaży

ul. Wyspiańskiego 11
50-370 Wrocław

Zadaj pytanie

Godziny otwarcia

pon.-pt.: 10:00-18:00

Umów wizytę

Zadzwoń na bezpłatną infolinię

800 123 123

Do pobrania

Zapoznaj się z przydatnymi materiałami

PERSPECTIVE – Wille Miejskie

Unikalne nowe mieszkania na wrocławskich Kowalach

Usytuowanie inwestycji PERSPECTIVE pośród zieleni i niskiej willowej zabudowy pozwala na relaks po pracowitym dniu. To doskonałe miejsce na odpoczynek od zgiełku miasta i długie spacery. Mniej niż kwadrans zajmuje dojście do malowniczych terenów zielonych nad Odrą i atrakcyjnych tras biegowych. Dla amatorów aktywnego stylu życia okolica oferuje wiele centrów sportowych, m.in.: korty tenisowe, hale z boiskami, park trampolin, siłownię, pływalnię, a nawet lodowisko. Do kompleksu sportowego GEM, Akademii Wychowania Fizycznego ze Stadionem Olimpijskim oraz terenów rekreacyjnych nad Morskim Okiem dojazd samochodem zajmuje jedynie kilka minut. W 12 minut można bez problemu dojechać samochodem do Rynku. Tę samą trasę pokonuje się tramwajem z pobliskiego przystanku nieco dłużej. Z położonych 10 minut spacerem od inwestycji przystanków autobusowych odjeżdża aż 10 linii. Wygodę na co dzień zapewniają okoliczne centra handlowe i markety. W tej części miasta znajduje się też wiele przedszkoli i szkół – z renomowanym XIV Liceum Ogólnokształcącym im. Polonii Belgijskiej na czele. Leżące obok siebie Park Szczytnicki, Ogród Japoński, zoo to miejsca, gdzie ciekawie można spędzić czas. W sąsiadującej z  nimi i będącej na liście światowego dziedzictwa UNESCO Hali Stulecia organizowane są licznie wydarzenia sportowe, targi i koncerty Chcesz być w takim położeniu? PERSPECTIVE jest dla Ciebie!

Zieleń w cieniu dębu
Mieszkania we Wrocławiu z rynku pierwotnego od Bouygues Immobilier Polska

PERSPECTIVE to nowoczesny i kameralny kompleks mieszkaniowy położony w dzielnicy dobrze skomunikowanej z centrum. Spokojna okolica sprawia, że jest to miejsce przyjazne zarówno singlom, parom, jak i rodzinom z dziećmi. Niska zabudowa oraz zielona aleja przebiegająca przez cały teren osiedla to najważniejsze wyróżniki tej inwestycji. Nasi projektanci zadbali, aby przestrzeń otaczająca budynki była funkcjonalna, a jednocześnie atrakcyjna dla przyszłych mieszkańców. Na powstające osiedle PERSPECTIVE składa się 13 kameralnych 2-piętrowych budynków, w których znajdzie się łącznie 169 mieszkań. W myśl idei projektantów osią kompleksu jest efektowna aleja obsadzona zielenią, wzdłuż której zaplanowano właściwą architekturę w stylu miejskich willi. Bliżej centralnej części osiedla przewidziano zielony plac spotkań dla mieszkańców. Tuż przy wejściu na teren ogrodzonego kompleksu zaprojektowano plac zabaw z piaskownicą, zjeżdżalnią, bujakiem i wygodnymi ławkami – również w otoczeniu zieleni. Wygodę na co dzień zapewnią windy, podziemna hala garażowa oraz system kontroli dostępu i wideodomofony.

Nowoczesna architektura
Pod znakiem natury

Do wykończenia eleganckich w formie elewacji budynków przewidziano użycie minimalistycznych rozwiązań z zastosowaniem materiałów wysokiej jakości. Uwagę będą przykuwać jasne ściany z niewielkimi elementami z białej okładziny ceramicznej oraz okna z efektownymi obramowaniami. Głównym motywem osiedla, pojawiającym się zarówno w jego ogrodzeniu, balustradach balkonów, przesłonach przy wejściach do budynków, jak i częściach wspólnych, jest stylizowany i zgeometryzowany kształt liścia dębu. Jednym z drzew, które przyozdobi teren inwestycji jest ponad stuletni dąb, który stanowił inspirację dla architektów krajobrazu do stworzenia zielonej alei.

Bądźmy w kontakcie

Bądźmy w kontakcie

Poinformujemy Cię o specjalnych ofertach i naszych nowych inwestycjach

Schowek

Liczba lokali: 0