Biuro Prasowe

Biuro Prasowe

Rusza budowa słonecznego osiedla w Poznaniu

04.10.2019
Bouygues Immobilier Polska rozpoczyna prace budowlane na osiedlu Soleil de Malta, znajdującego się na poznańskiej Łacinie. Generalnym wykonawcą realizującym inwestycję przy ul. Milczańskiej jest Erbud S.A. – renomowana i doświadczona firma na rynku budowlanym. W ofercie znajdują się zarówno mniejsze mieszkania o powierzchni 25 m2, jak i przestronne apartamenty o wielkości ponad 120 m2. Aktualnie na terenie Soleil de Malta prowadzone są roboty ziemne - wykopy pod halę garażową. Inwestycja ma być oddana do użytku w 2021 roku.

Zobacz więcejPobierz .DOCX


Bouygues Immobilier Polska rusza z budową 200 mieszkań w stolicy

09.07.2019
Ruszyły pierwsze prace budowlane dwóch nowych inwestycji na deweloperskiej mapie stolicy: Osiedle Orso w Ursusie oraz Wyspiarska Foret na Białołęce. Prace przy budowie Wyspiarska Foret prowadzi firma Swietelsky, a odbiór mieszkań planowany jest na czwarty kwartał 2020 r. Generalnym wykonawcą Osiedla Orso została firma BCW 13 i planowany termin oddania budynku do użytku przypada na początek 2021 r.

Zobacz więcejPobierz .DOCX


Mieszkanie w zgodzie z naturą

13.06.2019
29 proc. Polaków uważa, że degradacja środowiska naturalnego jest jednym z największych zagrożeń dla współczesnej cywilizacji. Wzrastająca świadomość Polaków, jak ważna jest dbałość o naszą planetę, przekłada się na coraz to nowe sfery życia codziennego. Trend ten dostrzegła branża deweloperska, w wyniku czego na polskim rynku nieruchomości zaistniał temat bioróżnorodności, jako nowego aspektu branego pod uwagę przez klientów przy wyborze mieszkania.

Zobacz więcejPobierz .DOCX


Bouygues Immobilier Polska rozpoczyna sprzedaż inwestycji Vitalité w Warszawie

05.04.2019
Na warszawskim Wilanowie pojawi się nowa inwestycja Bouygues Immobilier Polska. Vitalité to projekt o kameralnej zabudowie, łączący w sobie komfort mieszkania pośród zielonego krajobrazu z zaletami życia w wielkim mieście. Planowane rozpoczęcie prac budowlanych jest na trzeci kwartał 2019 roku, a termin przekazania budynku do użytku przewidywany jest na drugi kwartał 2021 roku.

Zobacz więcejPobierz .DOCX


Biuro Prasowe

Adriana Kondratowicz
mobile: +48 502 332 358
akondratowicz@prexpert.com.pl

Logo firmowe BI-Polska.
pobierz