Biuro Prasowe

Biuro Prasowe

Bouygues Immobilier Polska rozpoczyna sprzedaż osiedla Wyspiarska Forêt w Warszawie

17.10.2018
Białołęka jest jedną z najprężniej rozwijających się dzielnic Warszawy. Rejon ten wybierany jest zarówno przez deweloperów, którzy lokują tu nowe inwestycje, jak i przyszłych mieszkańców. Do oferty francuskiego dewelopera dołączyło osiedle Wyspiarska Forêt – inwestycja łącząca w sobie nowoczesną architekturę oraz pełne zieleni przyjazne otoczenie. Odbiór mieszkań planowany jest na czwarty kwartał 2020 roku.

Zobacz więcejPobierz .DOCX


Praga łączy – Chodź na Pragę!

17.09.2018
Fundacja Otwarta Pracownia Twórcza oraz Bouygues Immobilier Polska zapraszają na otwarte wydarzenie kulturalne „Chodź na Pragę!”. Będzie to okazja do spotkania społeczności lokalnej oraz wszystkich miłośników Pragi. Wezmą w nim udział lokalni twórcy i artyści – malarze, rzeźbiarze oraz muzycy. Nie zabraknie atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Spotkanie odbędzie się w sobotę 29 września 2018 roku przy ulicy Grenadierów 30.

Zobacz więcejPobierz .DOCX


Bouygues Immobilier Polska rozpoczyna sprzedaż inwestycji Cerisier Résidence w Poznaniu

07.08.2018
Rynek mieszkaniowy w Poznaniu dynamicznie się rozwija. Nowe inwestycje powstają m.in. w popularnej dzielnicy Grunwald, w pobliżu terenów rekreacyjnych i Lasku Marcelińskiego. Firma Bouygues Immobilier Polska wybuduje tu nowy projekt, Cerisier Résidence. W kameralnym, trzypiętrowym budynku, zlokalizowanym przy ulicy Smardzewskiej 5 i 7, znajdzie się łącznie 106 lokali o funkcjonalnych rozkładach. Inwestycja wyróżnia się podwyższonym standardem.
Odbiór mieszkań planowany jest na lipiec 2020 roku.

Zobacz więcejPobierz .DOCX


Bouygues Immobilier Polska wprowadza do sprzedaży trzy inwestycje na Pradze-Północ

10.07.2018
Praga-Północ to niezwykła dzielnica, z historią i potencjałem. Swoje nowe oblicze zyskuje dzięki rewitalizacji. Francuski deweloper Bouygues Immobilier Polska wybuduje tu trzy projekty, które wpisują się w tkankę miejską i nawiązują do jej historycznego charakteru. Na Nowej Pradze, przy skrzyżowaniu ulic Stalowej i Czynszowej, powstanie inwestycja Stalowa 39, która odwołuje się do unikatowej zabudowy praskich kamienic. Firma rozpoczyna także sprzedaż kolejnej puli lokali w inwestycji Wileńska Express, zlokalizowanej w pobliżu Dworca Wileńskiego. Natomiast na Starej Pradze, przy ulicy Wrzesińskiej, powstanie drugi etap Atelier Praga.

Zobacz więcejPobierz .DOCX


Biuro Prasowe

Adriana Kondratowicz
mobile: +48 502 332 358
akondratowicz@prexpert.com.pl

Logo firmowe BI-Polska.
pobierz