Media o Nas

Media o Nas

Nie zwalniamy tempa poszerzania oferty

14.01.2018

Medium: rp.pl

Produkcja mieszkań dochodzi do punktu kulminacyjnego - mówi Olivier Durix, dyrektor generalny Bouygues Immobilier Polska. W 2017 r. sprzedaliśmy 900 mieszkań. Perspektywy na 2018 r. są również bardzo dobre. Polska przeżywa obecnie bardzo korzystny okres aktywności ekonomicznej, który ma pozytywny wpływ na morale gospodarstw domowych, pozwala z zaufaniem patrzeć w przyszłość. Te czynniki ułatwiają decyzję o zakupie i inwestowaniu w nieruchomości.

Zobacz więcej


W minionym roku rynek nieruchomości pobił kolejne rekordy, a deweloperzy sprzedali w polskich metropoliach łącznie ponad 72 tysiące mieszkań. Jak sytuację na rynku pierwotnym w 2017 roku podsumowują przedstawiciele firm deweloperskich z całej Polski?

11.01.2018

Medium: rynekpierwotny.pl

2017 rok przyniósł branży kolejny rekord. Od kilku lat koniunktura na rynku mieszkaniowym sprzyja deweloperom i nie spodziewamy się, aby na przestrzeni kolejnych miesięcy ten trend uległ znacznej zmianie. Stały popyt na mieszkania wspiera zrównoważoną podaż. W 2017 roku deweloperzy przekazali do sprzedaży największą w historii liczbę lokali i zakończyli rok ze spektakularnymi wynikami. Zauważyliśmy, że lepsze możliwości finansowe Polaków, sprzyjają decyzjom o zakupie większych nieruchomości.

Zobacz więcej


Bouygues Immobilier: Hossa mieszkaniowa będzie trwała w 2018r., ale wzrosną ceny

10.01.2018

Medium: money.pl

Hossa na rynku mieszkaniowym nadal trwa i wątpliwe jest, aby w kolejnym roku ten trend uległ większej zmianie, oceniają eksperci Bouygues Immobilier Polska i RynekPierwotny.pl. Mimo to, rok 2018 może okazać się przełomowy, jeśli chodzi o poziom cen mieszkań, które będą wzrastać.

Zobacz więcej


Olivier Durix otrzymał nagrodę „Międzynarodowego dewelopera”

04.01.2018

Medium: wnp.pl

Bouygues Immobilier aktywnie zaangażuje się w rozwój koncepcji zrównoważonego rozwoju miasta. Firma podejmuje takie działania biznesowe, aby sprostać wszelkim pojawiającym się wyzwaniom z zakresu ochrony środowiska - podał deweloper.

Zobacz więcej


Polacy chcą mieszkać wygodniej

15.12.2017

Medium: bankier.pl

Polacy coraz chętniej wybierają większe i droższe mieszkania. Na zakup nieruchomości z rynku pierwotnego w 2016 r. wydano średnio 1000 zł więcej niż w 2015 r., natomiast za mieszkanie z rynku wtórnego płaciliśmy ponad 5 tys. zł. więcej.

Zobacz więcej