Media o Nas

Media o Nas

Jakimi kryteriami wyboru mieszkania kierują się rodziny z dziećmi, a jakimi single?

12.12.2017

Medium: rynekpierwotny.pl

Zakup mieszkania jest jedną z najważniejszych decyzji w życiu. Własne „M” to idealne rozwiązanie dla każdej osoby, która pragnie poczucia bezpieczeństwa i stabilizacji, dlatego jego wybór powinien być dobrze przemyślany, podyktowany prowadzonym trybem życia oraz naszymi preferencjami. Zapraszamy do lektury materiału, w którym dowiecie się jakie mieszkania wybierają single, a jakie rodziny z dziećmi.

Zobacz więcej


Dobre M z dyplomem

06.12.2017

Medium: Eurobuildcee.pl

W bazie certyfikowanych budynków, prowadzonej przez Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego, widnieje na razie siedem projektów mieszkaniowych i trzech deweloperów. Za to certyfikaty środowiskowe, które są przeznaczone dla nieruchomości mieszkaniowych, są aż cztery. A piąty w drodze.

Zobacz więcej


Zielony Accent uhonorowany nagrodą PLGBC Green Building Award 2017

24.11.2017

Medium: eurobuildcee.com

POLSKA Inwestycja Accent Eco zrealizowana przez Bouygues Immobilier Polska otrzymała nagrodę PLGBC Green Building Award 2017 w konkursie organizowanym przez Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego. Projekt nagrodzony został w kategorii "Najlepszy zrealizowany budynek ekologiczny precertyfikowany".

Zobacz więcej


Kuszą nie tylko ceną

19.11.2017

Medium: www.pb.pl

W Polsce buduje się rekordowo dużo mieszkań. Aby je sprzedać, deweloperzy stosują coraz bardziej wyszukane zachęty.

Zobacz więcej


Idealne aglomeracje

09.11.2017

Medium: www.rp.pl

Od stycznia do września 2017 r. oddano w Polsce do użytku 61 tys. mieszkań deweloperskich, czyli o 15 proc. więcej niż przed rokiem — wynika z danych GUS. Najnowsze raporty pokazują też, że spółki dostarczają na rynek tyle lokali, ile sprzedają.

Zobacz więcej