Media o Nas

Media o Nas

Projekt Atelier Praga – nowa inwestycja na warszawskiej Pradze

19.09.2017

Medium: eurobuildcee.com

Atelier Praga to kameralna inwestycja mieszkaniowa, wpisująca się w artystyczny klimat Starej Pragi. Projekt zlokalizowany jest w odległości zaledwie 4 kilometrów od Centrum.

Zobacz więcej


Nowelizacja rozporządzenia nt. nowych warunków technicznych

04.09.2017

Medium: www.rp.pl

To dobry kierunek, jeśli chodzi o możliwość bardziej elastycznej aranżacji pomieszczeń, dostosowanej do obecnych trendów. Nowe przepisy znoszą część ograniczeń w projektowaniu mieszkań, który były niedostosowane do obecnych realiów.

Zobacz więcej


Nowe Warunki Techniczne a mieszkanie deweloperskie. Więcej miejsc postojowych i łatwiejsza aranżacja wnętrz

09.08.2017

Medium: dom.pl

Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa przygotowało nowelizację rozporządzenia ws. warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie. Jak to wpłynie na proces projektowania mieszkań i możliwość aranżacji wnętrz przez klientów?

Zobacz więcej


Wyniki nie kłamią. Rekordowe półrocze na rynku mieszkaniowym. A jak je oceniają sami deweloperzy?

31.07.2017

Medium:RynekPierwotny.pl

Pierwsze sześć miesięcy tego roku było rekordowe na rynku mieszkaniowym. Świadczą o tym nie tylko doniesienia ekspertów, ale przede wszystkim twarde dane z rynku w postaci raportu GUS i wyników sprzedaży, publikowanych przez deweloperów giełdowych. Dlatego też RynekPierwotny.pl postanowił zapytać przedstawicieli rynku mieszkaniowego o to jak oceniają minioną I połowę 2017 roku.

Zobacz więcej


Mieszkania Villa Alouette we Wrocławiu z wiechą

26.07.2017

Medium: komercja24.pl

Villa Alouette, inwestycja przy Parku Grabiszyńskim we Wrocławiu, osiągnęła swoją docelową wysokość. Powstaje tutaj 89 mieszkań. Zakończenie budowy planowane jest na październik tego roku.

Zobacz więcej