Pewny zakup

z nami bezpieczniej

W Bouygues Immobilier Polska dajemy Ci gwarancję uczciwej oferty. Poznaj Pewny Zakup i zdecyduj się na godnego zaufania dewelopera.

Z nami kupujesz i mieszkasz bezpieczniej

Płacisz za to, z czego korzystasz

Nie wliczamy powierzchni pod ściankami działowymi do powierzchni mieszkań. Płacisz więc tylko za przestrzeń, którą realnie użytkujesz.

Efekt?

Oszczędność nawet do kilkunastu tysięcy złotych na cenie całkowitej mieszkania. Żeby dowiedzieć się, ile możesz zaoszczędzić w przypadku wybranego mieszkania - skontaktuj się ze swoim doradcą klienta.

W ten sposób zaoszczędzone środki można przeznaczyć na wykończenie wymarzonego mieszkania.

Jak to działa?

Przykładowo w 3-pokojowym mieszkaniu o powierzchni ok. 50 mkw. ścianki działowe zajmują blisko 1,3 mkw., czyli tyle ile ma np. regał z książkami. Nie doliczamy tej powierzchni do ceny całkowitej mieszkania. W efekcie kupujesz tylko ten metraż, który realnie Ci służy.

Uczciwa oferta

Jesteśmy firmą, który prowadzi transparentną politykę cenową. U nas Klienci wiedzą za co płacą i do tego otrzymują realną gwarancję ceny mieszkania – bez względu sytuację gospodarczą.

Co to oznacza?

Dajemy gwarancję ceny.

Po podpisaniu umowy deweloperskiej cena mieszkania nie zmienia się i zostaje stała bez względu na sytuację gospodarczą na rynkach – inflację i wzrost kosztów materiałów budowlanych.

Podnosimy standard inwestycji.

Nasze inwestycje posiadają ekologiczne rozwiązania, a część z nich pozwala obniżać koszty energii w częściach wspólnych. Dbamy również o wysoki standard części wspólnych – projektujemy budynki z unikatowymi wnętrzami, sadzimy drzewa, kwiaty i zapewniamy małą architekturę spełniającą oczekiwania mieszkańców. Wysoki standard naszych inwestycji sprawia, iż nasze mieszkania realnie zyskują w czasie na wartości.

Kupujesz więcej niż mieszkanie

 Stawiamy na rozwiązania podnoszące komfort życia i samopoczucie mieszkańców. Udogodnienia, m.in. takie jak siłownie, sauny, boiska, place zabaw, stojaki rowerowe, zielone strefy relaksu i kluby mieszkańca to wyjątkowa wartość dodana do Twojego nowego mieszkania.

Pewna budowa

Gwarantujemy pewną budowę i realizację inwestycji.

Cały czas pozostajemy z naszymi Klientami w stałym kontakcie – zarówno w biurach, jak i online

Co to oznacza?

Nie zakładamy spółek celowych.

Prowadzimy transparentną politykę firmy, a nasze osiedle realizujemy tylko i wyłącznie pod szyldem Bouygues Immobilier Polska. Wszystkie działki, na których budowane są nasze inwestycje, nie są obciążone hipoteką.

Skończyliśmy wszystkie rozpoczęte inwestycje.

Skończyliśmy wszystkie rozpoczęte inwestycje. Za naszym doświadczeniem stoją konkretne liczby. Ukończyliśmy wszystkie nasze inwestycje – przez ponad 20 lat działalności w Polsce realizowaliśmy 61 projektów mieszkaniowych i oddaliśmy do użytku ponad 8600 mieszkań lokali usługowych.

Ścisła polityka informowania o postępach budowy i Panel Klienta.

Nasi Klienci na bieżąco są informowani o postępach na budowach swoich osiedli. Dla wybranych inwestycji, a w wkrótce również dla wszystkich, działa Panel Klienta, gdzie w jednym miejscu są zebrane wszystkie niezbędne informacje dot. mieszkania, takie jak umowy, harmonogramy spłat i formularze.

Certyfikaty ekologiczne.

Nasze osiedla budujemy w duchu zrównoważonego budownictwa. Wysoką jakość budynków i zastosowanie rozwiązań proekologicznych potwierdzają przyznane nam certyfikaty.

Solidny zakup

Jesteśmy doświadczonym deweloperem z solidnym zapleczem finansowym i technologicznym. Decydując się na mieszkanie na naszych osiedlach, Klienci mogą liczyć na solidny zakup.

Co to oznacza?

Profesjonalną opiekę doradcy finansowego.

 W naszych biurach sprzedaży można uzyskać profesjonalną opieka doradcy finansowego firmy Notus. Eksperci finansowi służą poradą we wszystkich kwestiach związanych z finansowaniem zakupu mieszkania, a także przygotowują wszystkie dokumenty potrzebne do uzyskania kredytu.

Obsługa posprzedażowa.

Od czasu podpisania umowy do czasu wygaśnięcia rękojmi na inwestycji wszyscy Klienci mają zapewnioną profesjonalną obsługę posprzedażową. Kontakt z nami umożliwia również Panel Klienta.

Zaplecze know-how i finansowe Grupy Bouygues

Jesteśmy częścią Grupy Bouygues, co daje nam bogate know-how pozwalające wybudować całe dzielnice. Poszczególne segmenty działalności Grupy napędzają wzrost w długim okresie, ponieważ wszystkie zaspokajają podstawowe potrzeby, takie jak mieszkalnictwo, transport, wytwarzanie energii, komunikacja czy rozrywka. Dywersyfikacja działalności naszej Grupy sprawdziła się zwłaszcza w czasie pandemii – dzięki różnorodności segmentów Grupa mogła złagodzić wpływ niekorzystnej koniunktury.

Doświadczenie w Polsce

W Polsce działamy ponad od 2001 roku i w tym czasie realizowaliśmy 61 inwestycji w miastach takich jak Warszawa, Poznań i Wrocław. Rozpoczęliśmy również działalność w Trójmieście.

Bądźmy w kontakcie

Bądźmy w kontakcie

Poinformujemy Cię o specjalnych ofertach i naszych nowych inwestycjach

Schowek

Liczba lokali: 0