Wokół nas

„Zieleń i forma” - konkurs dla studentów kierunków artystycznych!

29/04/2024

Jesteś studentem kierunku artystycznego uczelni wyższych w Warszawie? Weź udział w konkursie na projekt rzeźby funkcjonalnej!

Zapraszamy do udziału w konkursie na projekt formy przestrzennej (rzeźby funkcjonalnej). Najlepsza praca zostanie umiejscowiona w przestrzeni publicznej na planowanym placu miejskim u zbiegu ulic Łopianowej i Morelowej w Dzielnicy Białołęka. Autor lub autorzy zwycięskiej pracy otrzymają nagrodę w wysokości 12 tys. złotych. Organizatorem konkursu jest Bouygues Immobilier Polska, a prace można nadsyłać do 28 czerwca.

Adresatami konkursu są wyłącznie studenci kierunków artystycznych uczelni wyższych w Warszawie. Zadaniem uczestników jest wykonanie projektu formy przestrzennej (rzeźby) nawiązującej do koncepcji projektowanego placu miejskiego usytuowanego w Warszawie przy ul. Łopianowej i ul. Morelowej i odnoszącej się do hasła przewodniego „Zieleń i forma”. Projekt placu miejskiego charakteryzuje różnorodna zieleń i jest bogaty w drewniane elementy wpasowujące się w tożsamość okolicy.

Projekt może być wykonany samodzielnie albo w zespole składającym się maksymalnie z dwóch osób. Szczegółowe wymagania i wytyczne dotyczące rzeźby są dostępne w regulaminie konkursu. Zachęcamy do zapoznania się z jego treścią.

Autorzy trzech najlepszych projektów otrzymają nagrody pieniężne ufundowane przez Bouygues Immobilier Polska:

1. Miejsce: nagroda pieniężna w wysokości 12 tys. złotych.

2. Miejsce: nagroda pieniężna  w wysokości  7 tys. złotych.

3. Miejsce: nagroda pieniężna w wysokości 3 tys. złotych.           

Osobą odpowiedzialną za koordynację konkursu jest:

Dagmara Sypniewska

e-mail: konkurs.kontakt@bi-polska.plDo pobrania

Zapoznaj się z przydatnymi materiałami

Bądźmy w kontakcie

Bądźmy w kontakcie

Poinformujemy Cię o specjalnych ofertach i naszych nowych inwestycjach

Schowek

Liczba lokali: 0