Wokół nas

Nowe mieszkania na Bemowie - Osiedle Lumea 2 już w sprzedaży

Budujemy nowe osiedle w pobliżu powstającej stacji metra Chrzanów

30/03/2023

Osiedle Lumea 2 to kontynuacja naszych bestsellerowych mieszkań na Bemowie. Dwa budynki, w których znajdzie się 127 mieszkań, powstaną zaledwie 700 metrów od realizowanej stacji metra Chrzanów.

Charakterystycznymi cechami Osiedla Lumea 2 są tarasy dachowe i minimalistyczna elewacja budynków podkreślona iluminacją. W ofercie osiedla są mieszkania w układach od 1 do 4 pokoi i metrażach od 27 do 91 mkw. Zaletą wszystkich są duże okna, sięgające od podłogi do sufitu, dzięki czemu każde z pomieszczeń jest odpowiednio nasłonecznione. Dodatkowo wybrane lokale na najwyższej kondygnacji będą posiadały tarasy dachowe ze schodami zewnętrznymi. 

Idealne dla rodzin 

Na Osiedlu Lumea 2 zadbaliśmy o ekologię i komfort mieszkańców. Zamontujemy tam stacje do ładowania samochodów elektrycznych, a w częściach wspólnych pojawi się oświetlenie LED, oszczędzające energię. Przy budynkach będą także poidełka oraz karmniki dla ptaków i budki dla owadów pożytecznych takich jak biedronki czy pszczoły.

Mieszkańcy będą mogli wejść do budynków dzięki aplikacji na smartfonie, a cała inwestycja będzie monitorowana.

Dla dzieci udostępnimy plac zabaw z drewnianymi zabawkami. W podziemnej hali garażowej będzie mogło zaparkować 117 samochodów. Dodatkowe 19 miejsc przygotowaliśmy w strefie naziemnej. Miłośnicy jednośladów skorzystają ze stojaków rowerowych dostępnych przy każdej z klatek wejściowych do budynków. 

Na dynamicznie rozwijającym się Chrzanowie

Osiedle Lumea 2 powstanie na Chrzanowie, dynamicznie rozwijającej się części Bemowa. 700 metrów będzie dzielić naszą inwestycję od powstającej stacji metra Chrzanów, a wyjazd z miasta, w niecałe 5 minut, zapewni bliskość trasy S8. Osiedle Lumea 2 zlokalizowane będzie 15 minut spacerem od Parku Górczewska, gdzie znajduje się kryty amfiteatr, park linowy, plac zabaw, zewnętrzna siłownia i wybieg dla psów. Niemal w bezpośrednim sąsiedztwie położone są również korty tenisowe oraz ścieżki rowerowe, a nieco dalej – rezerwat przyrody Łosiowe  Błota.

Budowa Osiedla Lumea 2 zakończy się w I kwartale 2025 r. 

Osiedle Lumea 2:

Osiedle blisko powstającej stacji metra.

127 mieszkań w dwóch budynkach.

Mieszkania od 27 do 91 mkw.

Ogródki, loggie, tarasy.

Podświetlana elewacja.

Dostęp do budynków przy pomocy aplikacji na smartfonie.

Monitoring osiedla.

Plac zabaw na terenie osiedla.

Ładowarki do samochodów elektrycznych. 

Parking podziemny z 117 miejscami parkingowymi.

Stojaki rowerowe.

Bądźmy w kontakcie

Bądźmy w kontakcie

Poinformujemy Cię o specjalnych ofertach i naszych nowych inwestycjach

Schowek

Liczba lokali: 0