Wokół nas

Osiedle M Bemowo ma wykonawcę

Nasze nowe osiedle w Warszawie zrealizuje firma Kalter. Wykonawca ma na swoim koncie już blisko 140 budynków. Ukończenie projektu jest planowane na II kwartał 2025 roku.

15/11/2022

Firma Kalter działa w branży od 18 lat. Buduje głównie mieszkania, ale także obiekty użyteczności publicznej, biurowce, hotele, szpitale i hale przemysłowe. Inwestycje realizowane przez wykonawcę zostały nagrodzone m.in. tytułami Budowy Roku w konkursie PZITB w Regionie Północno – Wschodnim w latach 2019-2020 i Najlepszą inwestycją w Warszawie w I kwartale 2021 roku. Z Kalter będziemy współpracować nie po raz pierwszy – wcześniej to właśnie ta firma zrealizowała dla nas La Melodie, osiedle z certyfikatem BREEAM® dla najbardziej ekologicznych inwestycji.

Nowoczesne mieszkania w pobliżu stacji metra

Osiedle M Bemowo zlokalizowane będzie przy ul. Szeligowskiej w Warszawie, zaledwie 200 metrów od planowanej stacji metra Chrzanów. W jego skład wejdą trzy budynki, w których znajdzie się 247 mieszkań o powierzchni od 35 do 77 mkw. z ogródkami, balkonami i loggiami. Bryła obiektów będzie nawiązywać do warszawskiej przedwojennej szkoły modernizmu.

M Bemowo charakteryzuje również podwyższony standard części wspólnych. Wewnątrz budynków znajdą się np. podwieszane sufity czy stylowe lustra. W obrębie osiedla zostanie zaaranżowana przestrzeni do relaksu z nowymi nasadzeniami, ławeczkami, stojakami na rowery, placem zabaw, budkami dla ptaków i domkami dla owadów. Zieleń na terenie inwestycji będzie nawadniana z systemu gromadzącego wodę deszczową.

Atutem inwestycji jest także jej lokalizacja. W sąsiedztwie osiedla znajdują się przystanki autobusowe i punkty usługowe. W pobliżu jest też duży supermarket, drogeria, fitness oraz restauracje. W promieniu niecałych 20 minut spacerem od inwestycji mieszczą się szkoły podstawowe i przedszkola, a także Park Górczewska.

M Bemowo:

• 247 mieszkań o powierzchni od 35 do 77 mkw.

• mieszkania z ogródkami, balkonami i loggiami,

• nowoczesny design części wspólnych,

• ekologiczne rozwiązania: zieleń nawadniana za pomocą wody deszczowej, domki dla owadów i budki dla ptaków,

• przestrzeń dla dzieci i rodziców – plac zabaw i ławeczki wśród zieleni,

• doskonała lokalizacja w pobliżu powstającej stacji metra,

• bliska odległość punktów usługowych oraz szkół.

Bądźmy w kontakcie

Bądźmy w kontakcie

Poinformujemy Cię o specjalnych ofertach i naszych nowych inwestycjach

Schowek

Liczba lokali: 0