Wydarzenia

Ruszamy z nową inwestycją na warszawskiej Pradze Południe

27/06/2024

Osiedle Neo Praga powstanie przy ulicy Drwęckiej 12B, niedaleko planowanej stacji metra Mińska, która stanie się elementem trzeciej linii kolei podziemnej. I bez tego dojazd do centrum Warszawy jest stąd szybki i łatwy, bo Praga Południe należy do jednych najlepiej skomunikowanych dzielnic w Warszawie.

Osiedle Neo Praga powstaje z myślą o osobach, które szukają pierwszego mieszkania, jak i rodzinach, które z tą częścią miasta pragną związać się na wiele lat. W ramach inwestycji powstaną 104 mieszkania o powierzchni od 28 do 115 mkw., niektóre z nich będą dwupoziomowe. Wszystkie zostaną wyposażone w balkony lub tarasy, a mieszkańcy lokali na parterze będą mieli do dyspozycji ogródki. Na najniższej kondygnacji powstaną również lokale usługowe.

Osiedle wygodne do życia

Postawiliśmy na nowoczesne materiały budowlane, które gwarantują dobrą akustykę – do wnętrza nie będą trafiały dźwięki generowane przez sąsiadów, ani hałas z zewnątrz.

Osoby poruszające się samochodem lub motocyklem będą mogły skorzystać z możliwości zakupu miejsca postojowego w garażu podziemnym. Dla miłośników rowerów zaplanowaliśmy specjalne stojaki i dedykowany serwis z niezbędnymi narzędziami.

Inwestycja przy Drwęckiej zaprojektowana została w stonowanej kolorystyce bieli, szarości i brązu z wykorzystaniem elewacyjnych płytek klinkierowych. W częściach wspólnych wewnątrz budynku znajdą się detale w kolorze miedzi i dekoracyjne luksfery, a wszystko wykończone będzie w odcieniu ciepłego drewna. Budynek zwieńczy ekologiczny, zielony dach.

System automatyki mieszkaniowej Appartme w standardzie

Appartme to nowoczesny system automatyki mieszkaniowej, który pozwoli oszczędzać energię – w czasach rosnących rachunków za prąd jest to nie do przecenienia. Dzięki systemowi inteligentnych urządzeń każdy lokator będzie mógł kontrolować oświetlenie, ogrzewanie oraz energię elektryczną za pomocą aplikacji mobilnej. System umożliwia odcięcie dopływu prądu do gniazdek jednym kliknięciem i wyłączenie podłączonych do nich urządzenia. Ten hybrydowy system smart home będzie dostępny dla wszystkich mieszkańców Neo Praga w standardzie.

Dobra lokalizacja

Neo Praga znajduje się  ok. 7 km od Pałacu Kultury i Nauki. Osiedle znajduje się w sąsiedztwie planowanej III linii metra. Mieszkańcy mogą jednak korzystać z metra nawet dziś: wystarczy podjechać autobusem do stacji metra Stadion Narodowy (10 minut), skąd łatwo dostaną się do I linii metra. W bezpośrednim sąsiedztwie jest też stacja kolejowa Warszawa Grochów, z której co kilka minut odjeżdżają pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej i Kolei Mazowieckich.

104 mieszkania.

Metraże od 28 do 115 mkw.

Układy od 1 do 5 pomieszczeń

System Appartme w każdym mieszkaniu.

Ekologiczne rozwiązania.

Lokalizacja w pobliżu powstającej stacji metra.

Linie autobusowe, tramwajowe i stacja PKP Grochów w pobliżu.

Dwupoziomowe mieszkania na ostatniej kondygnacji i lokale usługowe na parterze.

Bądźmy w kontakcie

Bądźmy w kontakcie

Poinformujemy Cię o specjalnych ofertach i naszych nowych inwestycjach

Schowek

Liczba lokali: 0