Wokół nas

Udostępnij:

Wybudowali drugi najdłuższy most w Europie. Teraz postawią mieszkania w Gdyni.

Żeromskiego 7, nasza premierowa inwestycja w Gdyni, zostanie wybudowana przez Mota-Engil Central Europe.

15/06/2022

Firma jest częścią Grupy Mota-Engil, odpowiedzialnej m.in. za budowę mostu Vasco da Gamy w Portugalii, drugiego najdłuższego mostu w Europie.

Dokładnie 31 maja 2022 roku rozpoczęły się prace przy Żeromskiego 7, nowym siedmiokondygnacyjnym budynku kategorii premium. Będzie on zlokalizowany w samym centrum Gdyni, 8 minut spacerem od skweru Kościuszki, 14 minut od miejskiej plaży i zaledwie kwadrans od stacji Gdynia Główna.

30. największa grupa budowlana w Europie

Grupa Mota-Engil istnieje w branży od 1946 roku. Jest odpowiedzialna m.in. za budowę mostu Vasco da Gamy, który jest drugim najdłuższym mostem w Europie (17,2 km). W Polsce od 25 lat działa oddział firmy, Mota-Engil Central Europe, który jest odpowiedzialny m.in. za przebudowę autostrady A4 na odcinku Balice-Opatkowice, budowę odcinków trasy S8, rozbudowę lotniska w Lublinie czy realizację parkingu podziemnego pod pl. Nowy Targ we Wrocławiu.

Budynek z duszą gdyńskiej moderny

Żeromskiego 7 to nasza pierwsza inwestycja w Trójmieście. Budynek powstanie na wysokości drugiego basenu portowego. Wnętrza będą inspirowane morską podróżą ostatnim polskim transatlantykiem – TSS Stefan Batory. Elegancka biała szata, geometryczne motywy, części wspólne z elementami art déco (w tym autorski ornament pod sufitem), ozdobne balustrady balkonowe oraz portal wejściowy będą przywodzić na myśl gdański modernizm. Na jednej ze ścian budynku pojawi się również mural „Bon Voyage” („Miłej podróży”), pocztówka z nadmorskiego miasta. 

Żeromskiego 7 to:

• 77 apartamentów z ogródkami, balkonami i tarasami

• Ekologiczne rozwiązania, m.in. panele fotowoltaiczne i system retencji wody opadowej

• Zielone części wspólne z oczkiem wodnym

• Inteligentny system wideodomofonowy

• Lokalizacja otoczona miejskimi atrakcjami

Bądźmy w kontakcie

Bądźmy w kontakcie

Poinformujemy Cię o specjalnych ofertach i naszych nowych inwestycjach

Schowek

Liczba lokali: 0