Wokół nas

Wyłoniliśmy generalnego wykonawcę inwestycji Lune de Malta

To firma z ponad 70-letnim doświadczeniem.

31/03/2023

Unibep to najlepsza firma w branży budowlanej w 2022 roku. Teraz będzie odpowiedzialna za realizację naszego osiedla w Poznaniu – Lune de Malta. Unibep zaliczany jest do największych firm w Polsce, a swoje projekty realizuje także w Skandynawii. Firma zobowiązała się ukończyć prace budowlane na Lune de Malta do 2025 roku.

Firma z wieloletnią tradycją

Unibep to firma z licznymi osiągnięciami na rynku budowlanym. W 2022 roku wygrała konkurs „Pracodawca Jutra”, organizowany przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Została również wyróżniona jako Spółka Budowlana Roku oraz otrzymała tytuł najlepszej firmy z branży budowlanej. 

Przez ponad 70 lat działalności na rynku wyspecjalizowała się w budowie obiektów mieszkaniowych, użyteczności publicznej, sportowych oraz przemysłowych. Poza Polską dobrze znana jest również w Skandynawii - wybudowała osiedla w takich miastach jak Olso czy Ålesund.

Osiedle w wyjątkowym otoczeniu

Lune de Malta to 226 mieszkań zlokalizowanych w odległości 14 minut pieszo od Jeziora Maltańskiego – najbardziej rozpoznawalnego obiektu rekreacyjnego w Poznaniu.

W Lune de Malta znajdą się mieszkania o zróżnicowanych układach - od 1 do 4 pokoi. Te największe, o powierzchni nawet 117 mkw., będą miały wyjście na taras na dachu. Nasz projekt wyróżniają ekologiczne rozwiązania, a także komfortowa infrastruktura dla rodzin z dziećmi. Przy budynkach będzie zlokalizowana zielona strefa relaksu, boisko wielofunkcyjne oraz plac zabaw. 

Osiedle Lune de Malta położone jest na Łacinie, jednym z najbezpieczniejszych rejonów Poznania. Dojazd do samego centrum zajmuje jedynie 10 minut tramwajem, a przystanki komunikacji miejskiej zlokalizowne są tuż przy osiedlu. W pobliżu inwestycji znajduje się również galeria Posnania.

Lune de Malta to:

226 mieszkań w dwóch budynkach. 

Bliskie położenie Jeziora Maltańskiego.

334 miejsca parkingowe w garażu podziemnym.

Ekologiczne rozwiązania.

Boisko wielofunkcyjne.

Zielona stefa relaksu i plac zabaw.

Wózkownie i stojaki na rowery.

Monitoring osiedla.

Bądźmy w kontakcie

Bądźmy w kontakcie

Poinformujemy Cię o specjalnych ofertach i naszych nowych inwestycjach

Schowek

Liczba lokali: 0