BI Responsible

Społeczna odpowiedzialność biznesu

Trwałe i wartościowe relacje z naszym otoczeniem

Nasza praca ma wpływ na nasze otoczenie. Rozumiemy to. Społeczna odpowiedzialność biznesu (CSR) zakłada działanie z uwzględnieniem interesów społecznych, otaczającego środowiska czy relacji z naszymi pracownikami i Klientami.

Bądź odpowiedzialny - to hasło przyświeca wszystkim naszym działaniom CSR. Bądź odpowiedzialny prowadząc biznes. Bądź odpowiedzialny za dbanie o swoich pracowników. Bądź odpowiedzialny za swoje otoczenie.   

Zaangażowanie społeczne

Angażujemy się w życie lokalnych społeczności

Wsparcie dla UNICEF Polska

Nie mogliśmy przejść obojętnie obok sytuacji, która dotknęła naszych wschodnich sąsiadów.

Nasza Spółka przekazała kwotę 240 000 zł na rzecz pomocy dzieciom z Ukrainy. Powierzyliśmy te środki UNICEF Polska, stowarzyszeniu, które organizuje działania pomocowe na rzecz ukraińskich dzieci w zakresie zaopatrzenia w leki, żywność, wodę, sprzęt i pomoc medyczną, wsparcie psychologiczne oraz edukację, nie tylko na terenie objętego wojną kraju, ale również w państwach ościennych.

Jako firma jesteśmy niezwykle dumni mogąc wspierać działalność UNICEF Polska i po raz kolejny okazać naszą solidarność potrzebującym, również w wymiarze finansowym.

Konkurs dla dzieci

Konkurs dla dzieci

Na przełomie listopada i grudnia organizowaliśmy świąteczny konkurs plastyczny o nazwie „EKO PREZENT” dla placówek wsparcia dziennego z różnych miast Polski. Zadaniem uczestników było wykazać się kreatywnością w przygotowaniu przedmiotu codziennego użytku z wykorzystaniem materiałów pochodzących z recyklingu. Na zwycięzców konkursu czekały wspaniałe nagrody.

Folwark Wawer

Folwark Wawer

Folwark Wawer to farma oparta na idei stworzenia miejskiego gospodarstwa rolnego, przestrzeni do wspólnego spędzania czasu i poznawania przyrody. Folwark prowadzony jest m.in. przez praskie Stowarzyszenie Serduszko dla Dzieci. Po raz kolejny pokazaliśmy że dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Wspólnie z pracownikami folwarku udało się między innymi uporządkować prawie 4000 m2 terenu i usunąć 28 m3 odpadów, przenieść sprzęty o wadze około 2 T, wypielić ogródek, posprzątać pomieszczenia gospodarcze i domki dla zwierząt.

Kiermasz Świąteczny

Kiermasz Świąteczny

Co roku organizujemy akcje charytatywną na rzecz podopiecznych świetlic środowiskowych, socjoterapeutycznych, ośrodków szkolno-wychowawczych, parafii i organizacji skupiających rodziny zastępcze. W gronie naszych pracowników zlicytowaliśmy 23 przedmioty – własne wypieki, rękodzieła i inne wyjątkowe prezenty co pozwoliło nam zebrać na rzecz dzieci - łącznie aż 10 200 zł.

Ekologia

Small Green Steps – małe kroki w wielkiej sprawie

Small Green Steps – małe kroki w wielkiej sprawieMyślimy szeroko i działamy na wielu polach. Dobrze wiemy, jak w kwestii ekologii ważna jest edukacja oraz drobne, codzienne gesty. Poznaj nasze działania w tych obszarach. 

Edukacja

Zachęcamy naszych Klientów do proekologicznych zachowań. W 2019 roku zorganizowaliśmy konkurs dla dzieci na najlepszy przewodnik pomagający warszawiakom prawidłowo sortować śmieci.

Codzienne gesty

Filozofia „zero waste” rozpoczyna się na poziomie codziennych nawyków, dlatego też zrezygnowaliśmy m.in. z plastikowych butelek i kubków w naszych biurach.

Sprawdź proekologiczne rozwiązania w naszym biurze.

Ponowne wykorzystanie

Przekazujemy nieodpłatnie wyposażenie i meble na rzecz organizacji non-profit w Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu.

Zdrowy styl życia

Promujemy dobre nawyki

Wspieramy inicjatywy naszych pracowników związane z uprawianiem sportu oraz zdrowym żywieniem.

Pomaganie przez sport

Promocja sportu i zdrowia idzie u nas w parze z pomaganiem potrzebującym. Nasi pracownicy regularnie biorą udział w biegach charytatywnych mających na celu wspieranie dzieci.

Promocja bezpieczeństwa

Organizujemy szkolenia BHP dla naszych pracowników i szkolimy ich w zakresie udzielania pierwszej pomocy.

Spotkania z dietetykiem

Organizujemy spotkania z dietetykami, które pomagają nam odżywiać się lepiej i zdrowiej. 

Sprawdź naszą ofertę

Poznaj projekty Bouygues Immobilier Polska i znajdź mieszkanie Twoich marzeń

Bądźmy w kontakcie

Bądźmy w kontakcie

Poinformujemy Cię o specjalnych ofertach i naszych nowych inwestycjach

Schowek

Liczba lokali: 0