Najczęściej zadawane pytania

FAQ

Czym są programy lojalnościowe?

Programy lojalnościowe Bouygues Immobilier Polska to forma wyrażenia wdzięczności za lojalność naszych Klientów. Dostępne są dwa programy - dla osób polecających kupno mieszkania w Bouygues Immobilier Polska (Program Ambasador) i osób, które dokonają ponownego zakupu lokalu z naszej oferty (Program Stały Klient).

Jakie są zasady programu Ambasador?

Program Ambasador polega na rekomendowaniu przez osoby, które nabyły od Bouygues Immobilier Polska lokal mieszkalny, usługowy lub dom lub są w trakcie jego nabycia, innej osobie lub osobom zakupu lokalu mieszkalnego, usługowego lub domu od Bouygues Immobilier Polska. Osoba, która nabyła u nas lokal może zgłosić do Programu Ambasador osobę, która nie zawarła z nami jakiejkolwiek umowy - w szczególności umowy rezerwacyjnej lub deweloperskiej lub nie wyraziła zgody na przetwarzanie jej danych osobowych przez Bouygues Immobilier Polska. Nagroda przekazywana jest po spełnieniu warunków regulaminu. Więcej szczegółów można znaleźć w regulaminie programu.

Jakie są zasady programu Stały Klient?

Program Stały Klient dedykowany jest osobom, które nabyły już u nas lokal mieszkalny, usługowy lub dom i chcą dokonać ponownego zakupu. Do programu można przystąpić w dowolnym momencie przed lub po dokonaniu kolejnego zakupu, natomiast nagroda przekazywana jest po spełnieniu warunków regulaminu. Więcej szczegółów można znaleźć w regulaminie programu.

Czym różnią się te dwa programy lojalnościowe?

Program Ambasador dedykowany jest naszym Klientom, którzy chcą rekomendować zakup lokalu mieszkalnego, usługowego lub domu z naszej oferty innej osobie lub osobom.

Program Stały Klient dedykowany jest naszym Klientom, którzy chcą dokonać kolejnego zakupu lokalu mieszkalnego, usługowego lub domu z naszej oferty.

Jakie są korzyści ze skorzystania z programu lojalnościowego?

Przy spełnieniu zapisów regulaminu programu, Klient otrzymuje kartę podarunkową o wartości nawet do 7 000 zł. Wartość nagrody zależy od ceny zakupionego lokalu. Do ceny Nieruchomości nie wlicza się ceny np. miejsc postojowych, komórek i boksów. Wartość kwotowa na karcie podarunkowej podlega opodatkowaniu.

Kiedy dostanę kartę podarunkową?

Klient otrzymuje kartę podarunkową po spełnieniu wszystkich zapisów regulaminu programu.

Sprawdź naszą ofertę

Poznaj projekty Bouygues Immobilier Polska i znajdź mieszkanie Twoich marzeń

Bądźmy w kontakcie

Bądźmy w kontakcie

Poinformujemy Cię o specjalnych ofertach i naszych nowych inwestycjach

Schowek

Liczba lokali: 0