Mieszkania na sprzedaż

Sprawdź nasze poznańskie inwestycje w sprzedaży

Bouygues Immobilier Polska w Poznaniu

Sprawdź nasze mieszkania z rynku pierwotnego 

W Poznaniu oferujemy aktualnie inwestycje Vilda Moderne w dzielnicy Wilda oraz najnowszy projekt Lune de Malta przy ul. Milczańskiej na Nowym Świecie. Inwestycje znajdują się w doskonale skomunikowanych lokalizacjach z pełną infrastrukturą handlowo-usługową.

Lune de Malta to osiedle powstające na terenie dzielnicy Nowe Miasto przy ul. Milczańskiej 6 w pobliżu Jeziora Maltańskiego i Galerii Handlowych. Inwestycja wyróżnia się wysoką jakością części wspólnych, zarówno tych wewnątrz budynku jak i zewnętrznych terenów z zielenią, ścieżkami spacerowymi, placem zabaw i boiskiem wielofunkcyjnym. W ofercie znajdują się mieszkania od 1 do 4 pokoi w metrażach od 25 do 117 m kw.

Vilda Moderne to 7-piętrowy budynek położony przy ul. Spychalskiego, na skarpie łączącej Górną i Dolną Wildę. Znajdzie się w nim 129 mieszkań o różnorodnych układach i metrażach.

Vilda Moderne to 7-piętrowy budynek położony przy ul. Spychalskiego, na skarpie łączącej Górną i Dolną Wildę. Znajdzie się w nim 129 mieszkań o różnorodnych układach i metrażach.

Bądźmy w kontakcie

Bądźmy w kontakcie

Poinformujemy Cię o specjalnych ofertach i naszych nowych inwestycjach

Schowek

Liczba lokali: 0