Mieszkania na sprzedaż

Sprawdź wszystkie nasze inwestycje w sprzedaży

Mieszkania w Warszawie od sprawdzonego dewelopera

Nowe mieszkania z rynku pierwotnego na sprzedaż

Oferta w Warszawie jest bardzo zróżnicowana – obecnie oferujemy mieszkania w dzielnicach Warszawy takich jak Włochy, Bielany, Bemowo. Dostępne są mieszkania idealne na wynajem czy na start (kompaktowe i większe mieszkania 2-pokojowe), perfekcyjne dla rodzin (kompaktowe i większe mieszkania 3-pokojowe, 4-pokojowe a także 5-pokojowe) i apartamenty.

Avenir to minimalistyczny budynek z 86 mieszkaniami o zróżnicowanym metrażu — od 26 aż do 139 mkw. i rozkładach od 1 do 5 pokoi. Inwestycję wyróżniają tarasy, które będą przynależały do mieszkań zlokalizowanych na ostatniej kondygnacji. Na parterze budynku znajdą się też lokale usługowe.

Rêve to 85 mieszkań, które powstaną przy ul. Jutrzenki 180 w dzielnicy Włochy.  Zaletą Rêve jest przede wszystkim lokalizacja. Powstanie w pobliżu głównej arterii Warszawy – Alejach Jerozolimskich, z której dojściem spacerem do stacji i dojazd zajmuje zaledwie 15 minut pociągiem do centrum miasta. Do wyboru oddajemy lokale z ogródkamibalkonami, tarasami, z antresolami. Wśród nich znajdują się kawalerki, lokale 2-,3-,4- i 5-pokojowe o rozkładach od 28 do 122 mkw.

W naszej ofercie znajdziesz również mieszkania z dużymi ogrodami, balkonami i tarasami.

Lumea 3 jest kontynuacją bestsellerowego Osiedla Lumea. Budynek powstanie 6 minut spacerem od stacji metra Chrzanów oraz naprzeciwko powstającej nowoczesnej szkoły podstawowej.

Osiedle Lumea 4 i 5 to kolejne etapy popularnego Osiedla Lumea. Budynek powstanie 5 minut spacerem od stacji metra Chrzanów oraz naprzeciwko powstającej nowoczesnej szkoły podstawowej.

Linde Résidence II to kameralny budynek z 58 apartamentami. Do wyboru oddajemy komfortowe lokale z ogródkami i balkonami, a także apartamenty z eleganckimi tarasami z widokiem na okolicę.

NOVA Talarowa to nowe osiedla na mapie Tarchomina. W ofercie posiadamy 142 mieszkania o różnorodnych rozkładach od 26 m2 do 115 m2 z ogródkami, balkonami, antresolami i dużymi tarasami. Na terenie osiedla powstanie plac zabaw, zielone patio i miejsca postojowe z możliwością ładowania pojazdów elektrycznych. Inwestycja położona jest w miejscu dającym szereg możliwości i dobrze skomunikowanym z resztą miasta.

Neo Praga to nowoczesny budynek mieszczący 104 mieszkania o zróżnicowanej powierzchni - od 28 do 115 mkw. i układy od 1 do 5 pomieszczeń. Inwestycję wyróżnia efektowne wykończenie w odcieniach miedzi, które podkreśla niepowtarzalny charakter inwestycji.

Bouygues Immobilier Polska we Wrocławiu

Mieszkania od sprawdzonego i doświadczonego dewelopera z rynku pierwotnego

We Wrocławiu oferujemy mieszkania o różnorodnych metrażach w dzielnicy Śródmieście.

Sienkiewicza Résidence to wyjątkowy budynek w dwóch stylach Modern i Classic znajdujący się w sercu Wrocławia vis-à-vis Ogrodu Botanicznego. W Sienkiewicza Résidence znajduje się 114 eleganckich i wyjątkowo zaprojektowanych apartamentów o różnorodnych układach – od jednego do czterech pokoi.

Bouygues Immobilier Polska w Poznaniu

Sprawdź nasze mieszkania z rynku pierwotnego

W Poznaniu oferujemy aktualnie inwestycje w dzielnicy Wilda - Vilda Moderne oraz najnowszy projekt Lune de Malta na osiedlu Łacina przy ul. Milczańskiej. Inwestycje znajdują się w doskonale skomunikowanych lokalizacjach z pełną infrastrukturą handlowo-usługową.

Lune de Malta to osiedle powstające na terenie dzielnicy Nowe Miasto przy ul. Milczańskiej 6 w pobliżu Jeziora Maltańskiego i Galerii Handlowych. Inwestycja wyróżnia się wysoką jakością części wspólnych, zarówno tych wewnątrz budynku jak i zewnętrznych terenów z zielenią, ścieżkami spacerowymi, placem zabaw i boiskiem wielofunkcyjnym. W ofercie znajdują się mieszkania od 1 do 4 pokoi w metrażach od 25 do 117 m kw.

Vilda Moderne to 7-piętrowy budynek położony przy ul. Spychalskiego, na skarpie łączącej Górną i Dolną Wildę. Znajdzie się w nim 129 mieszkań o różnorodnych układach i metrażach.

Apartamenty na sprzedaż w Gdyni

Nowe apartamenty z rynku pierwotnego w Gdyni od Bouygues Immobilier Polska

Żeromskiego 7 to nasza premierowa inwestycja w Trójmieście. Doskonała lokalizacja projektu, funkcjonalne układy mieszkań i modernistyczna architektura to jej niewątpliwe wyróżniki. 

Bouygues Immobilier Polska – nowe mieszkania na sprzedaż w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu.

Szeroka oferta nowych mieszkań w największych miastach Polski

Nasze mieszkania i apartamenty na sprzedaż  w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu to komfortowe układy i funkcjonalnie zaplanowane przestrzenie. Znajdziesz tutaj mieszkania o różnych rozkładach i liczbach pokoi - od kawalerek (mieszkań 1-pokojowych) po mieszkania 2-pokojowe, 3-pokojowe, 4-pokojowe, a nawet ekskluzywne apartamenty. Oferujemy mieszkania idealne pod wynajem z rynku pierwotnego, a  także mieszkania dla singli i małych lub dużych rodzin. Ceny naszych mieszkań są zróżnicowane - na ich kształt wpływa między innymi wielkość mieszkania, ilość pomieszczeń, a także dostępna powierzchnia dodatkowa taka jak ogród, balkon lub taras. W ofercie dewelopera Bouygues Immobilier Polska znajdziesz szeroki wybór mieszkań z ogrodami, dużymi balkonami a także tarasami.

Budujemy w atrakcyjnych lokalizacjach - mieszkania od Bouygues Immobilier Polska znajdziesz obecnie w Warszawie w takich dzielnicach jak Włochy, Bemowo i Białołęka. We Wrocławiu oferujemy mieszkania w Śródmieściu. W Poznaniu z kolei - nowe mieszkania z rynku pierwotnego to Wilda i Łacina w pobliżu Jeziora Maltańskiego.

Budujemy w atrakcyjnych lokalizacjach - mieszkania od Bouygues Immobilier Polska znajdziesz obecnie w Warszawie w takich dzielnicach jak Bemowo i Mokotów (Siekierki). We Wrocławiu oferujemy mieszkania w Śródmieściu, Pilczycach i Kowalach. W Poznaniu z kolei - nowe mieszkania z rynku pierwotnego to Wilda i Łacina w pobliżu Jeziora Maltańskiego. Nasz premierowy projekt w Trójmieście – Żeromskiego 7 – budujemy w centrum Gdyni, w dzielnicy Śródmieście.

Bądźmy w kontakcie

Bądźmy w kontakcie

Poinformujemy Cię o specjalnych ofertach i naszych nowych inwestycjach

Schowek

Liczba lokali: 0