Kim jesteśmy?

Blisko 70 lat doświadczenia

63
zrealizowanych inwestycji
8700
oddanych mieszkań i lokali usługowych
23
lata budujemy w Polsce

To nas wyróżnia

Ponad 60 lat bogatej historii

Know how grupy Bouygues

Możemy więcej, bo mamy bogate know-how. W skład grupy Bouygues wchodzą spółki z zakresu budownictwa, telekomunikacji i mediów – cała grupa byłaby w stanie wybudować miasto z pełną infrastrukturą. 

Bouygues Immobilier jest jedną – obok Bouygues Construction i Colas – ze spółek z obszaru budownictwa.

Wsparcie Bouygues Immobilier

Bouygues Immobilier jest jednym z wiodących deweloperów we Francji i w Europie. Spółka posiada 33 oddziały we Francji i 4 w innych krajach. W 2019 roku w Bouygues Immobilier zatrudnionych było ponad 1900 pracowników. Firma oddaje do użytku rocznie ponad 10 000 mieszkań. Historia Bouygues Immobilier sięga 1956 roku. W tym roku Francis Bouygues – założyciel grupy Bouygues – założył spółkę Société de technique immobilière, która później stanie się częścią holdingu Bouygues Immobilier.

Doświadczenie Bouygues Immobilier Polska

Polski oddział francuskiego Bouygues Immobilier działa w naszym kraju od 2001 roku. Zrealizowaliśmy już 63 inwestycji, oddając do użytkowania ponad 8 700 mieszkań. To powód do ogromnej dumy, ale również odpowiedzialności za jakość życia Klientów, którzy nam zaufali. 

Aktualnie oferujemy mieszkania i lokale usługowe w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu i Gdyni. Centrala Bouygues Immobilier Polska ma swoją siedzibę w Warszawie, natomiast dysponujemy jeszcze dwoma oddziałami - we Wrocławiu i Poznaniu.

Nagrody i certyfikaty

Potwierdzenie naszych kompetencji

Certyfikat Great Place to Work

Certyfikat Great Place to Work

Jesteśmy w prestiżowym gronie firm z najwyższym poziomem zadowolenia pracowników. Aż 91 proc. naszych pracowników uważa, że Bouygues Immobilier Polska to świetne miejsce do pracy. Nasza firma wzięła udział w prestiżowym międzynarodowym badaniu Great Place to Work, które ocenia poziom satysfakcji pracowników.

Firma przyjazna Rodzinie / Człowiekowi w 2022

Firma przyjazna Rodzinie / Człowiekowi w 2022

Jury konkursu Family & Human Wellbeing Humanites Award 2021 (Firma Przyjazna Rodzinie/Firma Przyjazna Człowiekowi) wyróżniło nas jako pracodawcę. Doceniono nas za to, że na co dzień wspieramy zdrowie naszych pracowników poprzez finansowanie m. in. Unikalnych pakietów medycznych.

Top Woman in Real Estate – w kategorii Pro-Woman Company w roku 2021

Top Woman in Real Estate – w kategorii Pro-Woman Company w roku 2021

W IV edycji konkursu organizowanego przez TOP WOMAN in Real Estate znaleźliśmy się na liście 5 firm w kategorii Pro-Women Company. Kategoria ta przeznaczona jest dla organizacji w branży nieruchomości, które szczególną uwagę zwracają na wspieranie rozwoju kobiet w biznesie.

Dream Employer w roku 2021

Dream Employer w roku 2021

Bouygues Immobilier Polska z wyróżnieniem w konkursie Dream Employer. Niezależne jury doceniło kulturę organizacyjną firmy, środowisko pracy i możliwości, jakie stwarza pracownikom. Tytuł Dream Employer to wyróżnienie dla pracodawców stawiających człowieka w centrum uwagi i najlepiej rozumiejących zmiany zachodzące na współczesnym rynku pracy.

Best Quality Employer 2018

Best Quality Employer 2018

Tytuł przyznawany przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej jest prestiżowym wyróżnieniem, otrzymywanym przez pracodawców, którzy między innymi: przestrzegają dobrych praktyk w zatrudnieniu, efektywnie zarządzają zasobami ludzkimi czy pielęgnują kulturę organizacyjną i dobrą atmosferę w pracy.

Certyfikat jakości ISO

Certyfikat jakości ISO

W 2004 roku Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A. przyznało nam Certyfikat ISO za najwyższą jakość oferowanych usług. Certyfikat jest w mocy do 2022 roku.

BREEAM®

BREEAM®

Certyfikat przyznany dla projektu Miasteczko Orange i La Melodie. Więcej o tej metodzie certyfikacji możesz przeczytać tutaj.

BiodiverCity®

BiodiverCity®

Certyfikat przyznany dla projektu Camélia – pierwszy projekt certyfikowany w tym systemie w Polsce. Więcej o tej metodzie certyfikacji możesz przeczytać tutaj.

HQE™

HQE™

Certyfikat przyznany dla czterech naszych projektów: Accent Vert, Accent Eco, La Melodie, Camélia Więcej o tej metodzie certyfikacji możesz przeczytać tutaj.

Diament Forbesa 2018

Diament Forbesa 2018

Prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które w minionym roku najprężniej i najszybciej się rozwijały. W swojej kategorii, Bouygues Immobilier Polska uplasowała się na 9. miejscu w regionie, natomiast na liście ogólnopolskiej zajęła 22. pozycję.

Społeczna odpowiedzialność biznesu

BI Responsible

Nasza praca ma wpływ na nasze otoczenie. Rozumiemy to. Społeczna odpowiedzialność biznesu (CSR) zakłada działanie z uwzględnieniem interesów społecznych, otaczającego środowiska czy relacji z naszymi pracownikami i Klientami.

Zrównoważone budownictwo

BI Greenspired

Naszym celem jest tworzenie przestrzeni, w których ludziom żyje się lepiej. Projektując ją, kierujemy się bioróżnorodnością i innowacyjnym podejściem. Wiemy, że zrównoważone budownictwo pomaga w mniejszym stopniu ingerować w lokalny ekosystem.

Kariera

Spełniaj marzenia swoje i innych

Nasza firma to ludzie o zróżnicowanym profilu oraz doświadczeniu, którzy potrafią popatrzeć na projekt inwestycyjny w szerszej perspektywie i w trakcie jego realizacji pamiętać o potrzebach naszych Klientów. 

Sprawdź sam, dlaczego warto poznać nas lepiej.

SPRAWDŹ WIĘCEJ
Bądźmy w kontakcie

Bądźmy w kontakcie

Poinformujemy Cię o specjalnych ofertach i naszych nowych inwestycjach

Schowek

Liczba lokali: 0