Kim jesteśmy?

Ponad 60 lat doświadczenia

Bouygues Immobilier Polska

Dlaczego warto nas wybrać?

Zaufanie i know-how

Jesteśmy solidnym deweloperem o ugruntowanej pozycji na rynku nieruchomości. Mamy francuskie korzenie i jesteśmy polską częścią Bouygues Immobilier – firmy o międzynarodowym zasięgu, posiadającej ponad 60-letnie doświadczenie w realizacji inwestycji mieszkaniowych oraz komercyjnych.

Obsługa Klienta

Na bieżąco monitorujemy zadowolenie naszych Klientów. Wiemy, że zakup mieszkania to ważna i odpowiedzialna decyzja. Naszą misją jest bycie zaufanym partnerem przez cały proces zakupu mieszkania i jego użytkowania – od podpisania umowy rezerwacyjnej po realizacje efektywnej obsługi gwarancyjnej.

Innowacyjność i patrzenie w przyszłość

W naszych biurach sprzedaży dostępne są interaktywne makiety osiedli, dzięki którym łatwiej wyobrazisz sobie swoje przyszłe mieszkanie. Na etapie projektowania bierzemy pod uwagę aspekty budownictwa zrównoważonego i – tam gdzie możemy – wdrażamy różnorodne rozwiązania z zakresu bioróżnorodności i well-being.  

Dążymy do zapewnienia lepszej jakości życia naszym Klientom. Chcemy, by doświadczenie związane z zakupem mieszkania, było przyjemnością i wspaniałym wspomnieniem.

To nas wyróżnia

Ponad 60 lat bogatej historii

Know how grupy Bouygues

Możemy więcej, bo mamy bogate know-how. W skład grupy Bouygues wchodzą spółki z zakresu budownictwa, telekomunikacji i mediów – cała grupa byłaby w stanie wybudować miasto z pełną infrastrukturą. 

Bouygues Immobilier jest jedną – obok Bouygues Construction i Colas – ze spółek z obszaru budownictwa.

Wsparcie Bouygues Immobilier

Bouygues Immobilier jest jednym z wiodących deweloperów we Francji i w Europie. Spółka posiada 33 oddziały we Francji i 4 w innych krajach. W 2019 roku w Bouygues Immobilier zatrudnionych było ponad 1900 pracowników. Firma oddaje do użytku rocznie ponad 10 000 mieszkań. Historia Bouygues Immobilier sięga 1956 roku. W tym roku Francis Bouygues – założyciel grupy Bouygues – założył spółkę Société de technique immobilière, która później stanie się częścią holdingu Bouygues Immobilier.

Doświadczenie Bouygues Immobilier Polska

Polski oddział francuskiego Bouygues Immobilier działa w naszym kraju od 2001 roku. Zrealizowaliśmy już 61 inwestycji, oddając do użytkowania ponad 8 600 mieszkań. To powód do ogromnej dumy, ale również odpowiedzialności za jakość życia Klientów, którzy nam zaufali. 

Aktualnie oferujemy mieszkania i lokale usługowe w Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu. Centrala Bouygues Immobilier Polska ma swoją siedzibę w Warszawie, natomiast dysponujemy jeszcze dwoma oddziałami - we Wrocławiu i Poznaniu.

Budujemy w atrakcyjnych i dobrze skomunikowanych lokalizacjach

Każdy z naszych projektów charakteryzuje się unikalnym wyróżnikiem. Często projektujemy nasze inwestycje blisko istniejących lub powstających stacji metra. Projektując z dala od gęstej zabudowy chcemy, by najbliższa okolica inwestycji była zielona i umożliwiała kontakt z naturą. Na terenie projektu proponujemy rozwiązania wpływające na komfort życia mieszkańców lub upraszczające integrację społeczności.

Ze szczególną uwagą podchodzimy do kwestii projektowania najważniejszego produktu – mieszkania. Tworzymy mieszkania ustawne, o różnych metrażach i układach. Dbamy o to, by każdy przyszły metr kwadratowy był wykorzystany jak najbardziej efektywnie.

Obsługujemy Klientów z najwyższą starannością

Co miesiąc badamy poziom satysfakcji naszych Klientów, by otrzymywać od nich bieżącą opinię na temat doświadczeń z naszą marką. Wszystkie uwagi analizujemy i przekuwamy w konkretne rozwiązania. Mocne strony pielęgnujemy.

Nasi Doradcy Klienta dysponują wirtualnymi makietami w biurze sprzedaży. Pomaga to dokonać właściwego wyboru mieszkania i sprawdzić, jak wygląda najbliższa okolica inwestycji. We współpracy z naszym partnerem NOTUS Finanse oferujemy profesjonalne doradztwo finansowe – w każdym biurze sprzedaży dostępny jest ekspert finansowy, który pomoże w procesie zaciągania kredytu hipotecznego.

21

Lat doświadczenia w Polsce

61

Inwestycji mieszkaniowych zrealizowanych w Polsce

8600

Mieszkań przekazaliśmy naszym Klientom

Nagrody i certyfikaty

Potwierdzenie naszych kompetencji

Certyfikat Great Place to Work

Certyfikat Great Place to Work

Jesteśmy w prestiżowym gronie firm z najwyższym poziomem zadowolenia pracowników. Aż 91 proc. naszych pracowników uważa, że Bouygues Immobilier Polska to świetne miejsce do pracy. Nasza firma wzięła udział w prestiżowym międzynarodowym badaniu Great Place to Work, które ocenia poziom satysfakcji pracowników.

Firma przyjazna Rodzinie / Człowiekowi w 2022

Firma przyjazna Rodzinie / Człowiekowi w 2022

Jury konkursu Family & Human Wellbeing Humanites Award 2021 (Firma Przyjazna Rodzinie/Firma Przyjazna Człowiekowi) wyróżniło nas jako pracodawcę. Doceniono nas za to, że na co dzień wspieramy zdrowie naszych pracowników poprzez finansowanie m. in. Unikalnych pakietów medycznych.

Top Woman in Real Estate – w kategorii Pro-Woman Company w roku 2021

Top Woman in Real Estate – w kategorii Pro-Woman Company w roku 2021

W IV edycji konkursu organizowanego przez TOP WOMAN in Real Estate znaleźliśmy się na liście 5 firm w kategorii Pro-Women Company. Kategoria ta przeznaczona jest dla organizacji w branży nieruchomości, które szczególną uwagę zwracają na wspieranie rozwoju kobiet w biznesie.

Dream Employer w roku 2021

Dream Employer w roku 2021

Bouygues Immobilier Polska z wyróżnieniem w konkursie Dream Employer. Niezależne jury doceniło kulturę organizacyjną firmy, środowisko pracy i możliwości, jakie stwarza pracownikom. Tytuł Dream Employer to wyróżnienie dla pracodawców stawiających człowieka w centrum uwagi i najlepiej rozumiejących zmiany zachodzące na współczesnym rynku pracy.

Best Quality Employer 2018

Best Quality Employer 2018

Tytuł przyznawany przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej jest prestiżowym wyróżnieniem, otrzymywanym przez pracodawców, którzy między innymi: przestrzegają dobrych praktyk w zatrudnieniu, efektywnie zarządzają zasobami ludzkimi czy pielęgnują kulturę organizacyjną i dobrą atmosferę w pracy.

Certyfikat jakości ISO

Certyfikat jakości ISO

W 2004 roku Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A. przyznało nam Certyfikat ISO za najwyższą jakość oferowanych usług. Certyfikat jest w mocy do 2022 roku.

BREEAM®

BREEAM®

Certyfikat przyznany dla projektu Miasteczko Orange i La Melodie. Więcej o tej metodzie certyfikacji możesz przeczytać tutaj.

BiodiverCity®

BiodiverCity®

Certyfikat przyznany dla projektu Camélia – pierwszy projekt certyfikowany w tym systemie w Polsce. Więcej o tej metodzie certyfikacji możesz przeczytać tutaj.

HQE™

HQE™

Certyfikat przyznany dla czterech naszych projektów: Accent Vert, Accent Eco, La Melodie, Camélia Więcej o tej metodzie certyfikacji możesz przeczytać tutaj.

Diament Forbesa 2018

Diament Forbesa 2018

Prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które w minionym roku najprężniej i najszybciej się rozwijały. W swojej kategorii, Bouygues Immobilier Polska uplasowała się na 9. miejscu w regionie, natomiast na liście ogólnopolskiej zajęła 22. pozycję.

Przełomowe projekty

Nasze kamienie milowe

Rezydencja Renoir (2004)

Rezydencja Renoir (2004)

Jest to nasz pierwszy zrealizowany projekt w Polsce. Zlokalizowany w granicach dzielnicy Ursynów w Warszawie na ulicy Rosoła. Budynek na 92 mieszkań swą nazwę zawdzięczał francuskiemu malarzowi i rzeźbiarzowi –Auguste Renoir.

Le Village (2009-2017)

Le Village (2009-2017)

Ogromny projekt 233 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej zaprojektowanych w czterech odrębnych stylach, inspirowanych regionami Francji – Alzacji, Prowansji, Bretanii i Normandii. Projekt zlokalizowany jest w Józefosławiu pod Warszawą.

Miasteczko Orange (2013)

Miasteczko Orange (2013)

Nieruchomość komercyjna na ponad 43 tysiące metrów kwadratowych powierzchni użytkowej. Miasteczko Orange otrzymało prestiżowy certyfikat BREEAM® potwierdzający spełnienie wymagających norm ekologicznych i jakościowych.

Wyspiańskiego 11 (2016)

Wyspiańskiego 11 (2016)

Pierwszy projektu Bouygues Immobilier Polska we Wrocławiu położony nad malowniczymi terenami Odry w bliskim sąsiedztwie Mostu Grunwaldzkiego. Gmach budynku został zaprojektowany przez renomowaną pracownię architektoniczną Zbigniewa Maćkowa.

Camélia (2018)

Camélia (2018)

Pierwszy projekt w Polsce odznaczony certyfikatem BiodiverCity® wyróżniającym projekty budowlane uwzględniające różnorodność biologiczną w samym budynku, jak i jego otoczeniu. Camélia uzyskała również prestiżowy certyfikat HQE™.

Manufaktura Stare Miasto (2020)

Manufaktura Stare Miasto (2020)

Nasz pierwszy zrealizowany projekt w Poznaniu. Projekt obejmował odrestaurowanie ciekawych zabudowań Zakładów Spirytusowych Akawit S.A., których historia sięga końca XIX wieku oraz wkomponowanie w ich strukturę luksusowego budynku mieszkalnego.

Historia

Bouygues Immobilier w Polsce i na świecie

1956
W tym roku Francis Bouygues – założyciel grupy Bouygues – założył spółkę Société de technique immobilière, która później stanie się częścią holdingu Bouygues Immobilier.
1985
Stim, Bâtir i France Construction stają się spółkami zależnymi nowej spółki Bouygues Immobilier.
2001
Powstanie spółki Bouygues Immobilier Polska, jako jednego z wielu oddziałów zagranicznych Bouygues Immobilier.
2004
Oddanie pierwszego projektu mieszkaniowego Bouygues Immobilier Polska – Rezydencji Renoir na warszawskim Ursynowie.
2013
Oddanie nowej siedziby Orange Polska – Miasteczka Orange. Kompleks składa się z pięciu sześciokondygnacyjnych budynków na łącznie 43 700 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej.
2015
Accent Eco i Accent Vert – jako pierwsze inwestycje mieszkaniowe poza Francją, otrzymują prestiżowy certyfikat HQE™
2018
Projekt mieszkaniowy Camélia – jako pierwsza inwestycja w Polsce – zostaje wyróżniona certyfikatem BiodiverCity®. Certyfikat przyznawany jest projektom uwzględniającym różnorodność biologiczną w budynku i jego otoczeniu.

Nasze wartości

Kultura organizacyjna i sposób działania

W naszej codziennej pracy kierujemy się sześcioma wartościami, które pozwalają na czerpanie z potencjału i kreatywności pracowników. Wierzymy, że miarą osiągnięcia sukcesu jest kultura organizacyjna firmy i sposób jej zarządzania. Kulturę tę nazywamy BI Spirit.

💖 Duch współpracy

To znane powiedzenie najlepiej przedstawia pierwszą, podstawową wartość BI Spirit, dzięki której można przenosić góry. Wspólny sukces zależy od naszej zdolności współpracy. Pamiętamy o tym.

🤚 Zaufanie

Bazą zdrowych i trwałych relacji jest zaufanie. Idea ta jest rozumiana na dwa sposoby – jako okazywanie oraz wzbudzanie zaufania. W Bouygues Immobilier darzenie innych zaufaniem jest rzeczą oczywistą.

😀 Otwartość

Świat, w którym żyjemy wymaga otwartości na ciągłe zmiany. Jesteśmy otwarci na przyjmowanie różnych opinii i sugestii. Wdrażamy rozwiązania odpowiadające potrzebom pracowników i Klientów.

✔️ Prostota

Dążymy do tego, aby być maksymalnie efektywnymi w naszej codziennej pracy. Dlatego wychodzimy z inicjatywami upraszczania i ulepszania naszych procesów biznesowych. Skupiamy się na sednie sprawy.

👍 Odwaga

Rozumiemy ją prosto – jako wolę walki i determinacji we wdrażaniu zmian, które zapewnią firmie dynamiczny rozwój. Jesteśmy wytrwali, nie poddajemy się i szybko reagujemy na zmieniające się warunki

🤗 Entuzjazm!

Nasze paliwo, które pozwala stawiać czoła każdemu wyzwaniu! Lubimy swoją pracę, widzimy jej sens i znaczenie. Dzielimy się dobrą energią i jesteśmy gotowi na nadchodzące wyzwania 😉 

Społeczna odpowiedzialność biznesu

BI Responsible

Nasza praca ma wpływ na nasze otoczenie. Rozumiemy to. Społeczna odpowiedzialność biznesu (CSR) zakłada działanie z uwzględnieniem interesów społecznych, otaczającego środowiska czy relacji z naszymi pracownikami i Klientami.

Sprawdź, jakie inicjatywy podjęliśmy w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu. 

SPRAWDŹ WIĘCEJ

Zrównoważone budownictwo

BI Greenspired

Naszym celem jest tworzenie przestrzeni, w których ludziom żyje się lepiej. Projektując ją, kierujemy się bioróżnorodnością i innowacyjnym podejściem. Wiemy, że zrównoważone budownictwo pomaga w mniejszym stopniu ingerować w lokalny ekosystem.

Sprawdź, jakie rozwiązania z zakresu zrównoważonego budownictwa zostały wdrożone w naszych inwestycjach.

SPRAWDŹ WIĘCEJ

Kariera

Spełniaj marzenia swoje i innych

Nasza firma to ludzie o zróżnicowanym profilu oraz doświadczeniu, którzy potrafią popatrzeć na projekt inwestycyjny w szerszej perspektywie i w trakcie jego realizacji pamiętać o potrzebach naszych Klientów. 

Sprawdź sam, dlaczego warto poznać nas lepiej.

SPRAWDŹ WIĘCEJ

Sprawdź naszą ofertę

Poznaj projekty Bouygues Immobilier Polska i znajdź mieszkanie Twoich marzeń

Bądźmy w kontakcie

Bądźmy w kontakcie

Poinformujemy Cię o specjalnych ofertach i naszych nowych inwestycjach

Schowek

Liczba lokali: 0