Vitalité

Vitalité - Opis inwestycji

Serce WILANOWA - Vitalite

Kameralne miejsce do życia

W Wilanowie na ulicy Sytej 173 (Zawady) powstaje unikatowe i kameralne osiedle – Vitalité, które łączy w sobie komfort mieszkania pośród zielonego krajobrazu z zaletami życia w wielkim mieście. Jego mieszkańcy będą mogli korzystać ze SPA, siłowni oraz strefy rekreacyjnej na świeżym powietrzu. Tereny zielone – plaża Wilanów Zawady, Morysin, pole golfowe liczne trasy spacerowe i ścieżki rowerowe - pozwolą lokatorom na aktywny i relaksujący wypoczynek w obrębie Vitalité – kameralnego miejsca do życia.

Forma osiedla Vitalité nawiązuje do architektury willowej - w każdym z 4 budynków znajdzie się jedynie 16 mieszkań (2-, 3-, i 4-pokojowych). Niskie, jedynie 2-piętrowe budynki posiadają spadziste dachy i duże okna. Wygodę na co dzień zapewnią windy i podziemny parking, a bezpieczeństwo  osiedla -  wideodomofony i kontrola dostępu. Części wspólne budynków zaprojektowano z dbałością o najmniejszy detal i przy wykorzystaniu materiałów wykończeniowych wysokiej jakości.

ZOBACZ, JAK MOŻESZ ZAMIESZKAĆ

Poznaj pełne zieleni otoczenie Vitalité - kameralnego miejsca do życia.

Atrakcyjna oferta specjalna!

Skorzystaj z oferty specjalnej i kup mieszkanie z rabatem.
Zapytaj o ofertę specjalną w biurze sprzedaży inwestycji lub wypełnij formularz kontaktowy.

Wyślij formularz kontaktowy >>

Sprawdź wszystkie lokale >>

Atrakcyjne układy mieszkań z dużymi ogrodami

W ofercie dostępne są mieszkania o metrażach od 35 do 96 m² . Wszystkie mieszkania charakteryzują się atrakcyjnymi układami i dużym nasłonecznieniem z racji niskiej, okolicznej zabudowy oraz dużych okien. Wszystkie apartamenty posiadają balkony lub ogrody o powierzchni od 58 m² do nawet 175 m². Największe, dwustronne mieszkania 4-pokojowe o powierzchni ponad 93 m² są dostępne z przestronnymi tarasami (ponad 17 m²).

Duży ogród czy taras to miejsce na relaks i fantastyczna przestrzeń do zabawy dla rodzin z dziećmi. Powierzchnia ogrodów Vitalité pozwala na aranżację mini placu zabaw i stworzenia strefy dla małych dzieci i zwierząt domowych.

Komfort mieszkania pośród zielonego krajobrazu

Kolejnymi rozwiązaniami sprzyjającymi aktywnemu spędzaniu czasu na terenie osiedla będą zielone przestrzenie wspólne na świeżym powietrzu, powstałe przede wszystkim z myślą o najmłodszych mieszkańcach. Znajdą się tu: górka saneczkowa, plac zabaw i boisko wielofunkcyjne. Dla wygody wszystkich mieszkańców zaprojektowano także: leżaki, ławki wokół drzew i stoły piknikowe. Teren zostanie dodatkowo obsadzony efektowną zielenią, na którą złoży się m.in. ponad 100 drzewek. Dzięki temu aż 80% działki stanowić będzie powierzchnia biologicznie czynna.