Essentiel

Esencja Twoich potrzeb

Metraże mieszkań

0-0 m2

Lokale w ofercie

0

Liczba pięter

Lokalizacja

ul. Talarowa, Białołęka

Zakończenie budowy

4 kwartał 2022

Metraże mieszkań

0-0 m2

Lokale w ofercie

0

Liczba pięter

Lokalizacja

ul. Talarowa, Białołęka

Zakończenie budowy

4 kwartał 2022

Lista mieszkań

Wybierz metraż i rozkład na miarę swoich potrzeb

Liczba wyników: 0

Brak rekordów do wyświetlenia.

Sortuj wyniki

Posortuj listę według następującej kolejności:

Filtruj wyniki

Dopasuj wyniki wyszukiwania do swoich potrzeb

Sprawdź wyszukiwarkę mieszkań 3D

SPRAWDŹ TERAZ
HTTP/1.0 302 Found Cache-Control: no-cache, private Date: Fri, 29 Sep 2023 08:09:36 GMT Location: https://www.bi-polska.pl Redirecting to https://www.bi-polska.pl Redirecting to https://www.bi-polska.pl.

Sprawdź status projektu

To zawsze ekscytujący czas dla nas i naszych Klientów. Na początku sprzedaży inwestycji wybór mieszkań jest zawsze największy i jest to bardzo dobry moment, by dokonać wymarzonego zakupu 😃
Po przeprowadzeniu wszystkich formalności i wyboru Generalnego Wykonawcy startujemy z budową projektu i Twojego przyszłego mieszkania. Trwają prace związane z ogrodzeniem i porządkowaniem działki przed rozpoczęciem budowy.

To stan, w którym roboty budowlane zostały doprowadzone do poziomu terenu. Przykładowe prace na tym etapie obejmują zabezpieczenie wykopu, wykop, wylanie płyty fundamentowej czy postawienie ścian hali garażowej.

To moment w którym postępy na budowie są najbardziej widoczne gołym okiem! Osiągnięcie stanu surowego otwartego wymaga prac z zakresu postawienia wszystkich ścian, stropów i dachu. Przeważnie na tym etapie rozprowadzane są już instalacje w konkretnych mieszkaniach i budynku.

Ten stan tylko pozornie niewiele różni się od osiągniętego stanu surowego otwartego. Stan zamknięty osiągnięty jest wtedy, gdy we wszystkich miejscach znajdują się okna a budynek zabezpieczony jest przed działaniem warunków atmosferycznych i we wnętrzu budynku możliwe jest prowadzenie prac wykończeniowych.

Lokalizacja

Wspaniałe miejsce do życia

Gastronomia

Gastronomia

Edukacja

Edukacja

Handel i usługi

Handel i usługi

Ochrona zdrowia

Ochrona zdrowia

Instytucje publiczne

Instytucje publiczne

Metro Młociny – 20 minut tramwajem i spacerem (5,5 km)

Park Ogrody Mehoffera – 2 minuty spacerem (100 m)

Galeria handlowa – 5 minut samochodem (2 km)

Przystanek autobusowy i tramwajowy – 2 lub 10 minut spacerem (100-500 m)

Sklep spożywczy – 3 minuty spacerem (250 m)

Tereny nad Wisłą – 15 minut spacerem (1,2 km)

Sprawdź widok inwestycji z lotu ptaka i zobacz najbliższą okolicę!

SPRAWDŹ TERAZ

Galeria

Zobacz, jak możesz mieszkać

Biuro sprzedaży

Spotkaj się z naszym doradcą i dowiedz się więcej

Essentiel

ul. Talarowa, Warszawa

Adres biura sprzedaży

ul. Myśliborska 94, Warszawa

Zadaj pytanie

Godziny otwarcia

pon.-pt.: 11:00-19:00
sob.: 10:00-16:00

Umów wizytę

Zadzwoń na bezpłatną infolinię

800 123 123

pon.-pt.: 9:00-17:00
sb.: 9:00-16:00

Essentiel

ul. Talarowa, Warszawa

Adres biura sprzedaży

ul. Myśliborska 94, Warszawa

Zadaj pytanie

Godziny otwarcia

pon.-pt.: 11:00-19:00
sob.: 10:00-16:00

Umów wizytę

Zadzwoń na bezpłatną infolinię

800 123 123

pon.-pt.: 9:00-17:00
sb.: 9:00-16:00

Do pobrania

Zapoznaj się z przydatnymi materiałami

Esencja życia w mieście

Dzielnica z potencjałem

Białołęka to jedna z tych dzielnic Warszawy, która dynamicznie się zmienia, szczególnie w ostatnim czasie. Zielone otoczenie inwestycji Essentiel Talarowa charakteryzuje się ciszą i spokojem. Ale to tylko początek zalet tej lokalizacji! W 2 minuty spacerem można stąd dojść do pobliskiego przystanku autobusowego, a w 10 minut do tramwaju. Dojazd do stacji metra Młociny zajmuje 20 minut. Dzięki temu sprawnie i wygodnie można przemieścić się w inne części miasta. Równie blisko co do przystanku autobusowego jest do najbliższego sklepu spożywczego. W obszarach oddalonych o 10 minut drogi spacerem znajdują się m.in. markety, knajpki, drogerie i mniejsze centra handlowe. W kilka minut samochodem bądź komunikacją miejską można dotrzeć do dużych galerii z szeroką ofertą sklepów. Ta dzielnica daje też wiele możliwości, jeżeli chodzi o ofertę edukacyjną – w okolicy znajduje się wiele szkół i przedszkoli – zarówno prywatnych, jak i państwowych.

Dla aktywnych
Nowe mieszkania na Białołęce

Dla tych, którzy żyją aktywnie i potrzebują dużych przestrzeni na świeżym powietrzu, Essentiel Talarowa to miejsce idealne. W pobliżu znajduje się park Ogrody Mehoffera oraz liczne tereny zielone, gdzie można spacerować i biegać. Okoliczne ośrodki sportowe, boiska, skatepark, a nawet basen pozwolą dać upust nagromadzonej energii. A co najważniejsze – spacer nad Wisłę i jej malownicze tereny skąpane w zieleni zajmuje jedynie kwadrans. To też tereny atrakcyjne dla amatorów jazdy na rowerze, którzy mają tu pole do popisu.

Esencja mieszkania 
Inwestycja Essentiel Talarowa

Essentiel Talarowa to nowoczesny kompleks składający się z dwóch budynków mieszkalnych, zlokalizowany w miejscu dającym szereg możliwości i dobrze skomunikowany z resztą miasta. To w połączeniu ze spokojną i cichą okolicą sprawia, że z chęcią zamieszkają tu zarówno single, młode pary, jak i rodziny z dziećmi. Nazwa inwestycji odnosi się do tego, co jest istotą rzeczy, co najważniejsze. A przyszłe miejsce do życia takie właśnie jest.

Esencja wygody
Przemyślane rozwiązania

W obu 3-piętrowych budynkach Essentiel Talarowa znajdzie się łącznie 167 mieszkań, przy czym w drugim, znacznie mniejszym i bardziej kameralnym, będzie ich jedynie 12. Pod większym budynkiem znajdzie się hala garażowa oraz duża ilość komórek lokatorskich, a na zewnątrz dwa dodatkowe parkingi z zadaszonymi miejscami postojowymi, udekorowane pergolami z zielenią. Wygodny i bezpieczny dostęp na teren kompleksu, a także do klatek i mieszkań zapewnią wideodomofony i system kontroli dostępu. Na rowery przewidziano specjalną, monitorowaną wiatę. W najbliższym otoczeniu zostaną wykonane liczne nasadzenia zieleni. Na terenie inwestycji znajdzie się również plac zabaw dla dzieci.

Z myślą o Tobie
Mieszkania na ulicy Talarowej w sąsiedztwie ulic Mehoffera, Myśliborska, Strumykowa, Pomorska

Do wszystkich mieszkań przynależeć będą wygodne balkony o zróżnicowanej powierzchni, loggie lub ogródki. Część lokali na 3. piętrze z antresolami posiadać będzie duże tarasy na dachu. Kompleks Essentiel Talarowa został przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Część miejsc parkingowych przeznaczona będzie właśnie dla nich. Jednocześnie projektanci zadbali, by wejścia do klatek pozbawione były przeszkód architektonicznych.

Bądźmy w kontakcie

Bądźmy w kontakcie

Poinformujemy Cię o specjalnych ofertach i naszych nowych inwestycjach

Schowek

Liczba lokali: 0