Osiedle Lumea

Miejsce na przyszłość

Metraże mieszkań

0-0 m2

Lokale w ofercie

0

Liczba pięter

Lokalizacja

ul. Batalionów Chłopskich, Bemowo

Zakończenie budowy

4 kwartał 2022

Metraże mieszkań

0-0 m2

Lokale w ofercie

0

Liczba pięter

Lokalizacja

ul. Batalionów Chłopskich, Bemowo

Zakończenie budowy

4 kwartał 2022

Sprawdź widok inwestycji z lotu ptaka i zobacz najbliższą okolicę!

SPRAWDŹ TERAZ
HTTP/1.0 302 Found Cache-Control: no-cache, private Date: Mon, 24 Jun 2024 01:15:46 GMT Location: https://www.bi-polska.pl Redirecting to https://www.bi-polska.pl Redirecting to https://www.bi-polska.pl.

Sprawdź status projektu

To zawsze ekscytujący czas dla nas i naszych Klientów. Na początku sprzedaży inwestycji wybór mieszkań jest zawsze największy i jest to bardzo dobry moment, by dokonać wymarzonego zakupu

Po przeprowadzeniu wszystkich formalności i wyboru Generalnego Wykonawcy startujemy z budową projektu i Twojego przyszłego mieszkania. Trwają prace związane z ogrodzeniem i porządkowaniem działki przed rozpoczęciem budowy.
To stan, w którym roboty budowlane zostały doprowadzone do poziomu terenu. Przykładowe prace na tym etapie obejmują zabezpieczenie wykopu, wykop, wylanie płyty fundamentowej czy postawienie ścian hali garażowej.

To moment w którym postępy na budowie są najbardziej widoczne gołym okiem! Osiągnięcie stanu surowego otwartego wymaga prac z zakresu postawienia wszystkich ścian, stropów i dachu. Przeważnie na tym etapie rozprowadzane są już instalacje w konkretnych mieszkaniach i budynku.

Ten stan tylko pozornie niewiele różni się od osiągniętego stanu surowego otwartego. Stan zamknięty osiągnięty jest wtedy, gdy we wszystkich miejscach znajdują się okna a budynek zabezpieczony jest przed działaniem warunków atmosferycznych i we wnętrzu budynku możliwe jest prowadzenie prac wykończeniowych.

Tynki wewnętrzne w lokalach

Po zakończeniu prac wykończeniowych, budynek przechodzi szczegółową kontrolę odpowiednich organów takich jak Straż Pożarna czy Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego. Organy te sprawdzają zgodność prac z projektem budowlanym i po wydaniu pozytywnej opinii - wydają pozwolenie na użytkowanie budynku.

Przekazanie kluczy wieńczy cały proces transakcji i budowy Twojego mieszkania. Jest to moment w którym warto rozpocząć prace aranżacyjne i wykończeniowe w mieszkaniu. Jeżeli nie wiesz jeszcze, jak wykończyć mieszkanie pod klucz - skorzystaj z propozycji naszych partnerów.

Lokalizacja

Postaw na wygodną przestrzeń

Gastronomia

Gastronomia

Edukacja

Edukacja

Handel i usługi

Handel i usługi

Ochrona zdrowia

Ochrona zdrowia

Sport

Sport

Metro Chrzanów (w budowie) – 11 minut spacerem (900 m)

Przystanek autobusowy (4 linie) – 10 minut spacerem (650 m)

Śródmieście – 18 minut autem (8 km)

Trasa S8 – 5 minut autem (2,6 km)

Park Górczewska – 7 minut spacerem (700 m)

Rezerwat przyrody „Łosiowe błota” – 16 minut rowerem (4,4 km)

Galeria

Zobacz, jak możesz mieszkać

Biuro sprzedaży

Spotkaj się z naszym doradcą i dowiedz się więcej

Osiedle Lumea

ul. Batalionów Chłopskich, Warszawa

Adres biura sprzedaży

ul. Szeligowska 32/lokal U1, Warszawa

Zadaj pytanie

Godziny otwarcia

pon. 12:00-19:00
wt.-pt. 11:00-19:00
sb. 10:00-16:00

Umów wizytę

Zadzwoń na bezpłatną infolinię

800 123 123

pon.-pt.: 9:00-17:00
sb.: 9:00-16:00

Osiedle Lumea

ul. Batalionów Chłopskich, Warszawa

Adres biura sprzedaży

ul. Szeligowska 32/lokal U1, Warszawa

Zadaj pytanie

Godziny otwarcia

pon. 12:00-19:00
wt.-pt. 11:00-19:00
sb. 10:00-16:00

Umów wizytę

Zadzwoń na bezpłatną infolinię

800 123 123

pon.-pt.: 9:00-17:00
sb.: 9:00-16:00

Do pobrania

Zapoznaj się z przydatnymi materiałami

Osiedle Lumea na Bemowie

Ulica Batalionów Chłopskich, Chrzanów

Doskonała komunikacja z resztą miasta Chrzanów to część Bemowa, która intensywnie się zmienia i rozwija, o czym świadczą planowane w tej okolicy kolejne przystanki II linii metra – z położonym najbliżej inwestycji Osiedle Lumea przystankiem Metro Chrzanów. Dzięki nowym połączeniom komunikacyjnym, w niedalekiej przyszłości, dojazd do centrum zajmie jedynie kwadrans. To również dobra lokalizacja dla tych, którzy na co dzień potrzebują omijać centrum, aby szybko i sprawnie dotrzeć do południowych dzielnic Warszawy lub wyjechać ze stolicy. Dojazd do trasy S8 zajmuje tylko 5 minut. Aż połowę dzielnicy stanowią tereny zielone. W kilka minut spacerem można dojść do pełnego trawiastych polan rozległego Parku Górczewska, w którego centralnej części znajduje się nowoczesny, kryty amfiteatr – miejsce organizacji wielu plenerowych imprez. Oprócz placu zabaw i linowego miniparku na jego terenie usytuowano siłownię na wolnym powietrzu i wybieg dla psów. Niemal w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajdują się korty tenisowe, a wzdłuż ulic Lazurowej i Batalionów Chłopskich zaczynają się ścieżki rowerowe. Dla amatorów nietuzinkowej rozrywki okolica oferuje paintball na terenie Fortu Blizne, wrotkarnię i aerodynamiczny tunel przy ul. Poznańskiej. Tak więc miejsc do aktywnego wypoczynku jest tu pod dostatkiem. W pobliżu zlokalizowane są również szkoły i przedszkola – zarówno publiczne, jak i prywatne. Wygodę na co dzień zapewniają pobliskie sklepy i restauracje, a przede wszystkim liczne punkty handlowo- -usługowe położone u zbiegu ulic Lazurowej i Batalionów Chłopskich.

Nowe mieszkania od Bouygues Immobilier Polska dla Ciebie i Twoich bliskich 
Prosto z rynku pierwotnego

Na Osiedle Lumea składają się dwa 4-piętrowe budynki charakteryzujące się minimalistyczną, modernistyczną stylistyką. Znajduje się w nich łącznie 140 mieszkań: 75 w budynku A i 65 w budynku B. W ramach II etapu inwestycji planowana jest budowa dwóch kolejnych budynków o podobnym układzie. W kolorystyce elewacji dominuje biel przełamana detalem w kolorze jasnego drewna oraz szarościami ram okiennych i stalowych balustrad. Szczególną uwagę przykuwają wejścia w formie pergoli prowadzące do poszczególnych klatek. Tu i na ścianach szczytowych zaprojektowano specjalne strefy zieleni z pnącymi się roślinami. Wysokie okna, a także przeszklone wykusze mieszkań na parterze oraz pierwszym piętrze – o charakterze ogrodów zimowych – zapewniają doskonałe doświetlenie wnętrz.

Wnętrza w dobrym stylu
Na Osiedlu Lumea

Prowadzące do mieszkań części wspólne zaprojektowano w nowoczesnej i eleganckiej stylistyce. W utrzymanych w jasnych kolorach wnętrzach dominuje szlachetna szarość, a do wykończenia posadzek przewidziano użycie ponadczasowego lastryko. Efektowne portale drzwiowe na korytarzach, lustra w holach oraz atrakcyjne LED-owe oświetlenie tych przestrzeni dopełniają designerskiego charakteru. Ponadto projektanci wykorzystali zarówno praktyczne, jak i estetyczne wycieraczki wpuszczane w posadzkę oraz skrzynki na listy dopasowane do kolorystyki wnętrza. Komfort i bezpieczeństwo zapewnią mieszkańcom wideodomofony i system kontroli dostępu.

Bądźmy w kontakcie

Bądźmy w kontakcie

Poinformujemy Cię o specjalnych ofertach i naszych nowych inwestycjach

Schowek

Liczba lokali: 0