Villa de Charme

Twój Dom na Bemowie

Metraże mieszkań

161-161 m2

Lokale w ofercie

1

Liczba pięter

0

Lokalizacja

Szeligowska 25 A, Bemowo

Zakończenie budowy

Inwestycja zrealizowana

Metraże mieszkań

161-161 m2

Lokale w ofercie

1

Liczba pięter

0

Lokalizacja

Szeligowska 25 A, Bemowo

Zakończenie budowy

Inwestycja zrealizowana

Lista mieszkań

Wybierz metraż i rozkład na miarę swoich potrzeb

Liczba wyników: 1

Sortuj wyniki

Posortuj listę według następującej kolejności:

Filtruj wyniki

Dopasuj wyniki wyszukiwania do swoich potrzeb

Atuty inwestycji

Funkcjonalna przestrzeń dla całej rodziny

Domy szeregowe w okolicy planowanej stacji metra

4 funkcjonalne kondygnacje

Prywatny ogródek z tarasem i 2 miejsca parkingowe w garażu

Villa de Charme to unikatowe i kameralne osiedle 52 komfortowych domów z podziemnymi garażami oraz ogródkami.

Łączna powierzchnia 4 kondygnacji – w zależności od domu – wynosi od 152 m² do 161 m². 3 kondygnacje nadziemne każdego domu w prosty sposób wydzielają przestrzeń dla rodziców, dzieci, a także część wspólną – dzienną. Pod budynkiem znajduje się garaż na 2 samochody i funkcjonalne schowki, a przydomowy ogródek o wielkości do 94 m² (w zależności od domu) zapewnia przyjemne miejsce relaksu.

Ogrodzony teren osiedla

Duża ilość zieleni

Strefy przyjazne dzieciom

Funkcjonalna przestrzeń dla całej rodziny

Prywatny ogród z tarasem

2 miejsca parkingowe i 2 pomieszczenia gospodarcze w kondygnacji podziemnej

Sprawdź status projektu

To zawsze ekscytujący czas dla nas i naszych Klientów. Na początku sprzedaży inwestycji wybór mieszkań jest zawsze największy i jest to bardzo dobry moment, by dokonać wymarzonego zakupu 😃
Po przeprowadzeniu wszystkich formalności i wyboru Generalnego Wykonawcy startujemy z budową projektu i Twojego przyszłego mieszkania. Trwają prace związane z ogrodzeniem i porządkowaniem działki przed rozpoczęciem budowy.
To stan, w którym roboty budowlane zostały doprowadzone do poziomu terenu. Przykładowe prace na tym etapie obejmują zabezpieczenie wykopu, wykop, wylanie płyty fundamentowej czy postawienie ścian hali garażowej.
To moment w którym postępy na budowie są najbardziej widoczne gołym okiem! Osiągnięcie stanu surowego otwartego wymaga prac z zakresu postawienia wszystkich ścian, stropów i dachu. Przeważnie na tym etapie rozprowadzane są już instalacje w konkretnych mieszkaniach i budynku.
Ten stan tylko pozornie niewiele różni się od osiągniętego stanu surowego otwartego. Stan zamknięty osiągnięty jest wtedy, gdy we wszystkich miejscach znajdują się okna a budynek zabezpieczony jest przed działaniem warunków atmosferycznych i we wnętrzu budynku możliwe jest prowadzenie prac wykończeniowych.
<p>Po zakończeniu prac wykończeniowych, budynek przechodzi szczegółową kontrolę odpowiednich organów takich jak Straż Pożarna czy Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego. Organy te sprawdzają zgodność prac z projektem budowlanym i po wydaniu pozytywnej opinii - wydają pozwolenie na użytkowanie budynku.</p>
<p>Przekazanie kluczy wieńczy cały proces transakcji i budowy Twojego mieszkania. Jest to moment w którym warto rozpocząć prace aranżacyjne i wykończeniowe w mieszkaniu. Jeżeli nie wiesz jeszcze, jak wykończyć mieszkanie pod klucz - skorzystaj z propozycji naszych partnerów.</p>

Lokalizacja

Zieleni czar

Edukacja

Edukacja

Handel i usługi

Handel i usługi

Sport

Sport

Rekreacja

Rekreacja

Metro Chrzanów (w budowie) – 10 minut spacerem (500 m)

Centrum handlowe City Park – 5 minut samochodem (2 km)

Trasa S8 – 7 minut samochodem (5,2 km)

Park Górczewska – 15 minut autobusem i spacerem (2,5 km)

Przedszkole i żłobek – 2 minuty piechotą (200 m)

Duży market – 1 minuta samochodem (300 m)

Galeria

Zobacz, jak możesz mieszkać

Biuro sprzedaży

Spotkaj się z naszym doradcą i dowiedz się więcej

Villa de Charme

Szeligowska 25 A, Warszawa

Adres biura sprzedaży

ul. Szeligowska 32/lokal U1, Warszawa

Zadaj pytanie

Godziny otwarcia

pon.-pt. 12:00-19:00
sb. 10:00-18:00

Umów wizytę

Zadzwoń na bezpłatną infolinię

800 123 123

pon.-pt.: 9:00-18:00
sb.: 9:00-16:00

Villa de Charme

Szeligowska 25 A, Warszawa

Adres biura sprzedaży

ul. Szeligowska 32/lokal U1, Warszawa

Zadaj pytanie

Godziny otwarcia

pon.-pt. 12:00-19:00
sb. 10:00-18:00

Umów wizytę

Zadzwoń na bezpłatną infolinię

800 123 123

pon.-pt.: 9:00-18:00
sb.: 9:00-16:00

Do pobrania

Zapoznaj się z przydatnymi materiałami

Villa de Charme – 500 metrów do metra

Domy szeregowe na warszawskim Bemowie

Projekt ogrodzonego osiedla Villa de Charme to połączenie minimalizmu i funkcjonalności, które korespondują z naturalnym, pełnym zieleni otoczeniem inwestycji. Proste bryły budynków, jasne kolory elewacji i drewniane elementy wykończenia nadają całości ponadczasowego i eleganckiego charakteru. Zastosowanie dużych okien typu portfenetr pozwoliło uzyskać efekt jasnych i słonecznych wnętrz, natomiast prywatne ogródki to idealne miejsce na odpoczynek. Część wspólna osiedla to starannie zaprojektowana infrastruktura wraz z przestrzeniami zielonymi oraz strefą przyjazną dzieciom. Zabudowa całego osiedla oparta jest na schemacie wewnętrznych uliczek, wzdłuż których znajdują się budynki mieszkalne, co zapewnia swobodne przemieszczanie się i zacieśnianie więzi sąsiedzkich. Drewniane skrzynie, usytuowane pod zadaszeniem przy wejściu do każdego domu, zapewniają dodatkowe miejsce do przechowywania m.in. drobnego sprzętu ogrodowego.

W otoczeniu zielonej przestrzeni
Nowe domy szeregowe od Bouygues Immobilier Polska

Przyjemny i pełen spokoju klimat otoczenia inwestycji zapewniają przede wszystkich zachowane drzewa rosnące wzdłuż ulicy Szeligowskiej. Uzupełnieniem tego krajobrazu są przestrzenie zielone wewnątrz osiedla. Istotnym elementem inwestycji są nowe nasadzenia drzew, krzewów i traw ozdobnych, co nadaje osiedlu przyjemnego klimatu. Nazwa osiedla Villa de Charme to gra słów odzwierciedlająca prawdziwy charakter tego miejsca, a przy tym nawiązuje do francuskich korzeni dewelopera. W języku francuskim słowo „charme” tłumaczone jest zarówno jako „czar”, jak i „grab”. Villa de Charme to idealne określenie dla wyjątkowego osiedla dla rodzin, które poszukują zielonej oazy spokoju w wielkim mieście.

Atut lokalizacji – Villa de Charme 500 metrów od metra
Unikatowy projekt

Villa de Charme to połączenie atutów posiadania własnego domu z prywatnym ogródkiem na ogrodzonym terenie oraz udogodnień przebywania blisko wszelkich walorów miasta takich jak komunikacja, infrastruktura handlowa, rekreacja oraz sport. Inwestycja będzie zlokalizowana obok planowanej stacji metra Chrzanów, oddalonej zaledwie 500 m od osiedla. Villa de Charme to osiedle usytuowane w bardzo dobrej lokalizacji. W pobliżu ulicy Szeligowskiej działają liczne obiekty handlowe, usługowe, kluby sportowe, centra handlowe (w tym Centrum Handlowe City Park oddalone o 5 minut jazdy samochodem), a także szkoły i przedszkola. W niewielkiej odległości od osiedla Villa de Charme znajdują się m.in.: Park Górczewska z amfiteatrem, Park Powstańców Warszawy oraz wiele innych atrakcji. Sieć dróg zapewnia wygodne połączenie z całym miastem, trasą S8 oraz DK7. W pobliżu osiedla znajdują się również przystanki komunikacji miejskiej, a w odległości zaledwie 500 metrów od Villa de Charme powstanie nowa stacja metra – Chrzanów. Takie rozwiązanie pozwala mieszkańcom osiedla wieść komfortowe i spokojne życie z dala od miejskiego zgiełku, a równocześnie zapewnia wygodne połączenie z centrum Warszawy oraz innymi jej dzielnicami. Bliskość stacji metra to ogromne udogodnienie dla rodzin z dziećmi, zapewniające wygodny dojazd do szkół i na uczelnie. Bemowo to zielona i dynamicznie rozwijająca się dzielnica Warszawy. Potencjał inwestycyjny Bemowa wzrasta z każdym rokiem, a tym samym w pobliżu inwestycji powstaną dodatkowe obiekty usługowe i handlowe, obiekty sportowe, placówki edukacyjne i opieki medycznej, a także nowe parki i ogrody.

Bądźmy w kontakcie

Bądźmy w kontakcie

Poinformujemy Cię o specjalnych ofertach i naszych nowych inwestycjach

Schowek

Liczba lokali: 0