Vitalité

Mieszkaj wygodnie, żyj aktywnie

Metraże mieszkań

0-0 m2

Lokale w ofercie

0

Liczba pięter

Lokalizacja

ul. Syta, Wilanów

Zakończenie budowy

2 kwartał 2021

Metraże mieszkań

0-0 m2

Lokale w ofercie

0

Liczba pięter

Lokalizacja

ul. Syta, Wilanów

Zakończenie budowy

2 kwartał 2021

HTTP/1.0 302 Found Cache-Control: no-cache, private Date: Sun, 14 Apr 2024 23:44:39 GMT Location: https://www.bi-polska.pl Redirecting to https://www.bi-polska.pl Redirecting to https://www.bi-polska.pl.

Sprawdź status projektu

To zawsze ekscytujący czas dla nas i naszych Klientów. Na początku sprzedaży inwestycji wybór mieszkań jest zawsze największy i jest to bardzo dobry moment, by dokonać wymarzonego zakupu 😃
Po przeprowadzeniu wszystkich formalności i wyboru Generalnego Wykonawcy startujemy z budową projektu i Twojego przyszłego mieszkania. Trwają prace związane z ogrodzeniem i porządkowaniem działki przed rozpoczęciem budowy.
To stan, w którym roboty budowlane zostały doprowadzone do poziomu terenu. Przykładowe prace na tym etapie obejmują zabezpieczenie wykopu, wykop, wylanie płyty fundamentowej czy postawienie ścian hali garażowej.
To moment w którym postępy na budowie są najbardziej widoczne gołym okiem! Osiągnięcie stanu surowego otwartego wymaga prac z zakresu postawienia wszystkich ścian, stropów i dachu. Przeważnie na tym etapie rozprowadzane są już instalacje w konkretnych mieszkaniach i budynku.
Ten stan tylko pozornie niewiele różni się od osiągniętego stanu surowego otwartego. Stan zamknięty osiągnięty jest wtedy, gdy we wszystkich miejscach znajdują się okna a budynek zabezpieczony jest przed działaniem warunków atmosferycznych i we wnętrzu budynku możliwe jest prowadzenie prac wykończeniowych.

Po zakończeniu prac wykończeniowych, budynek przechodzi szczegółową kontrolę odpowiednich organów takich jak Straż Pożarna czy Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego. Organy te sprawdzają zgodność prac z projektem budowlanym i po wydaniu pozytywnej opinii - wydają pozwolenie na użytkowanie budynku.

Przekazanie kluczy wieńczy cały proces transakcji i budowy Twojego mieszkania. Jest to moment w którym warto rozpocząć prace aranżacyjne i wykończeniowe w mieszkaniu. Jeżeli nie wiesz jeszcze, jak wykończyć mieszkanie pod klucz - skorzystaj z propozycji naszych partnerów.

Lokalizacja

Komfort mieszkania pośród zielonego krajobrazu

Gastronomia

Gastronomia

Edukacja

Edukacja

Handel i usługi

Handel i usługi

Komunikacja i transport

Komunikacja i transport

Ochrona zdrowia

Ochrona zdrowia

Rekreacja

Rekreacja

Sklep spożywczy – 2 minuty autem (1,2 km)

Centrum handlowe Plac Vogla – 4 minuty autem (2,4 km)

Przedszkole – 2 minuty autem (1,1 km)

Plaża Zawady – 6 minut autem (4 km)

Bistro i kawiarnia – 4 minuty autem (1,9 km)

Pole golfowe – 5 minut autem (2,8 km)

Galeria

Zobacz, jak możesz mieszkać

Biuro sprzedaży

Spotkaj się z naszym doradcą i dowiedz się więcej

Vitalité

ul. Syta, Warszawa

Adres biura sprzedaży

Rondo ONZ 1, Budynek Rondo 1,
Warszawa

Zadaj pytanie

Godziny otwarcia

pon. 12:00-19:00
wt.-pt. 11:00-19:00
sb. nieczynne

Umów wizytę

Zadzwoń na bezpłatną infolinię

800 123 123

pon.-pt.: 9:00-17:00
sb.: 9:00-16:00

Vitalité

ul. Syta, Warszawa

Adres biura sprzedaży

Rondo ONZ 1, Budynek Rondo 1,
Warszawa

Zadaj pytanie

Godziny otwarcia

pon. 12:00-19:00
wt.-pt. 11:00-19:00
sb. nieczynne

Umów wizytę

Zadzwoń na bezpłatną infolinię

800 123 123

pon.-pt.: 9:00-17:00
sb.: 9:00-16:00

Do pobrania

Zapoznaj się z przydatnymi materiałami

Vitalité – Zawady na Wilanowie

Nowe mieszkania na ulicy Sytej

Na granicy Zawad i Wilanowa Królewskiego powstaje Vitalité – ekskluzywna inwestycja, która łączy w sobie komfort mieszkania pośród zielonego krajobrazu z zaletami życia w wielkim mieście. To nowoczesne i kameralne osiedle będzie posiadać strefę SPA, siłownię oraz strefę rekreacyjną na świeżym powietrzu. Vitalité to miejsce przeznaczone do wygodnego i aktywnego życia w znakomitym stylu.

Nowe mieszkania na Wilanowie
Z rynku pierwotnego od Bouygues Immobilier Polska

W każdym z 4 budynków Vitalité znajdzie się 16 mieszkań 2-, 3- i 4-pokojowych. Wygodę na co dzień zapewnią windy, podziemny parking na 66 samochodów oraz komórki lokatorskie. Specjalne oświetlenie osiedla, w tym wysokie lampy oraz niskie słupki ogrodowe, stworzy przyjemny klimat. Estetycznie zaprojektowane stojaki na rowery oraz ławki w sąsiedztwie wejść do budynków stanowić będą nie tylko praktyczny detal. Teren osiedla będzie ogrodzony, a w ramach systemu kontroli dostępu zastosowane zostaną wideodomofony i karty zbliżeniowe.

Nowoczesna architektura na ulicy Sytej
Mieszkania w Warszawie na atrakcyjnym Wilanowie

Forma osiedla Vitalité nawiązuje do architektury willowej. Niskie, jedynie 3-kondygnacyjne budynki posiadają spadziste dachy i umieszczone w nich lukarny. Ich elewacje utrzymano w nowoczesnej, minimalistycznej kolorystyce, w której dominują biele, ciepłe szarości i beże. Nie tylko dekoracyjnym, ale również praktycznym elementem powiększającym wnętrza są wykusze. Wszystkie mieszkania posiadają duże okna zapewniające doskonałe doświetlenie.

Rozwiązania well-being
Twoja strefa relaksu

Nazwa osiedla Vitalité odnosi się do idei witalnego życia, dlatego jego mieszkańcy będą mieli do dyspozycji własną strefę relaksu! Pod jednym z budynków, na poziomie -1, znajdzie się dostępna przez całą dobę luksusowa strefa SPA z sauną i jacuzzi, siłownia z mini strefą kibica oraz szatnie z prysznicami. To wprost idealne miejsce do spędzania wolnego czasu po pracowitym dniu bądź doskonała alternatywa na zrelaksowanie się podczas weekendu.

Bądźmy w kontakcie

Bądźmy w kontakcie

Poinformujemy Cię o specjalnych ofertach i naszych nowych inwestycjach

Schowek

Liczba lokali: 0