Wokół nas

Udostępnij:

Democo Poland wybuduje nasze mieszkania na poznańskiej Wildzie

Wybraliśmy generalnego wykonawcę naszych mieszkań w Poznaniu. Budynek Vilda Moderne zbuduje Democo Poland.

27/10/2022

Firma działa na rynku budowlanym w Polsce od blisko 30 lat i jest znana z m.in. z realizacji nagradzanej kamienicy Rynek Wildecki 3.

Pierwsze prace przy Vilda Moderne Democo rozpocznie jeszcze w tym miesiącu. Budynek powstanie w kultowym dla Poznania miejscu – przy wyremontowanych schodach Czarneckiego będących „mostem” łączącym Górną i Dolną Wildę. Zakończenie budowy planowane jest na IV kwartał 2024 roku.

Wykonawca z doświadczeniem na rynku mieszkaniowy

Democo Poland  należy do belgijskiej Democo Group. Firma działa w Polsce od 1994 roku i z powodzeniem realizuje projekty mieszkaniowe, obiekty hotelowe, m.in. dla sieci Hampton by Hilton i Park Inn by Radisson, a także biurowce, budynki przemysłowe i użyteczności publicznej.  W Poznaniu ten generalny wykonawca znany jest przede wszystkim z realizacji inwestycji Św. Wojciech 27 czy kamienicy Rynek Wildecki 3. Ten ostatni obiekt jest jednym z najbardziej charakterystycznych nowo powstałych budynków w mieście. Zdobył m.in. Nagrodę Prezydenta Miasta Poznania Architectus civitatis nostrae - Budowniczy naszego miasta i wyróżnienie w konkursie o Nagrodę im. Jana Baptysty Quadro. Jest także nominowany do Nagrody Architektonicznej Województwa Wielkopolskiego.

Firma-matka Democo Poland, czyli Grupa Democo działająca w Europie od 40 lat, jest odpowiedzialna za powstanie futurystycznego budynku kasyna w miejscowości Middelkerke w Belgii i innowacyjnych apartamentowców Roelevard z zielonymi kaskadowymi tarasami.

Mieszkania w kultowym miejscu Poznania

Nasze mieszkania w Vilda Moderne powstaną w kultowej dla Poznania lokalizacji – na styku Górnej i Dolnej Wildy, zaledwie 1,8 km od Starego Rynku i 700 m od Starego Browaru oraz centrum biznesowego w okolicy pl. Andersa. W pobliżu znajdują się także obiekty Politechniki Poznańskiej i AWF, a także  tereny zielone takie jak Park Jana Pawła II na Łęgach Dębińskich, park Drwęskich czy Wartostrada.

W Vilda Moderne znajdzie się 129 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni – od 25 do 93 mkw. z ogródkami, loggiami, balkonami i tarasami. Naszą inwestycję wyróżnia wysoki standard części wspólnych, a także ekologiczne rozwiązania pozwalające ograniczyć koszty zużycia energii. Dla wygody mieszkańców powstanie także paczkomat wbudowany w ścianę budynku oraz rowerownia. 

Vilda Moderne:

• 129 mieszkań o powierzchni od 25 do 93 mkw.,

• mieszkania z ogródkami, balkonami, loggiami i tarasami,

• wysoki standard części wspólnych,

• podziemny parking,

• ekologiczne rozwiązania: panele fotowoltaiczne i zielony dach,

• rolety zewnętrzne,

• paczkomat i rowerownia do wyłącznej dyspozycji mieszkańców.

Bądźmy w kontakcie

Bądźmy w kontakcie

Poinformujemy Cię o specjalnych ofertach i naszych nowych inwestycjach

Schowek

Liczba lokali: 0