Wokół nas

Nowe osiedle na Tarchominie

Ruszyliśmy ze sprzedażą mieszkań w nowej inwestycji w Warszawie – Nova Talarowa.

26/01/2023

Nova Talarowa to 142 mieszkania w budynku z wewnętrznym patio położonym w zielonej części Białołęki. Na osiedlu zaplanowaliśmy się mieszkania z antresolami, tarasami na dachu i poszukiwane na rynku kawalerki – jedne z niewielu w okolicy.

Przyjazne osiedle

Budynek Novej Talarowej, w kształcie litery „U”, będzie miała trzy piętra. Na parterze znajdą się mieszkania z ogródkami, na wyższych piętrach – z balkonami. Wybrane lokale na najwyższym piętrze będą posiadały tarasy na dachu. 

W Novej Talarowej  zaprojektowaliśmy poszukiwane na rynku kawalerki oraz komfortowe mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe o metrażach od 26 do 115 mkw. Dodatkowo w części lokali będą znajdowały się kuchnie z oknami, co daje możliwość wydzielenia ich od salonu.

Atutem osiedla są części wspólne zaprojektowane przez renomowaną pracownie Sikora Wnętrza. 

Na zielonym patio pojawią się ławeczki oraz plac zabaw dla najmłodszych, a w podziemnej hali garażowej przewidzieliśmy 116 miejsc parkingowych. Dodatkowo w części naziemnej będzie mogło zaparkować 29 samochodów.

Ekologiczne osiedle

Nova Talarowa to ekologiczny budynek. Zadbaliśmy o zieleń w postaci pnączy na konstrukcjach wertykalnych budynku i  zadaszeniach ramp zjazdowych do garażu. Na wspólnym patio pojawią się budki lęgowe i karmniki dla ptaków. Dodatkowo dach pokryje jasna membrana, która zapobiega  przegrzewaniu się mieszkań w lecie. 

Zieleń i transport w zasięgu ręki

Osiedle Nova Talarowa znajduje się przy ulicy Talarowej, w zielonej okolicy.  Do Ogrodów Mehoffera można dojść w 5 minut piechotą. Nieco dalej są też Wydmy Tarchomińskie i Park Henrykowski, a 1,6 km dzieli Novą Talarową od nabrzeża Wisły.

Osiedle jest doskonale skomunikowana dzięki pobliskim przystankom autobusowym i tramwajowymi. Dojazd autem do stacji metra zajmuje ok. 10 minut. W pobliżu znajdują się sklepy, przychodnie, przedszkola i place zabaw, a w 5 minut samochodem można dojechać do najbliższej galerii handlowej.

Nova Talarowa:

142 mieszkania.

Kawalerki i duże metraże – od 26 do 115 mkw.

Mieszkania z antresolami, tarasami na dachu i możliwością wydzielenia kuchni od salonu.

Patio i plac zabaw.

Ekologiczne rozwiązania w budynku.

Lokalizacja blisko przystanków komunikacji miejskiej.

Tereny rekreacyjne w pobliżu. 

Bądźmy w kontakcie

Bądźmy w kontakcie

Poinformujemy Cię o specjalnych ofertach i naszych nowych inwestycjach

Schowek

Liczba lokali: 0