Wokół nas

Podpisaliśmy umowę z generalnym wykonawcą Linde Résidence II Nasze apartamenty premium na Starych Bielanach wybuduje firma Swietelsky.

Firma Swietelsky to sprawdzony generalny z ponad 20-letnim doświadczeniem na polskim rynku budowlanym.

23/03/2023

Swietelsky obecnie buduje nasze mieszkania na Bemowie - Novélię Bemowo, a teraz zrealizuje także naszą wyjątkową inwestycję w zielonej części Bielan - Linde Résidence II.

Sprawdzony partner

Za doświadczeniem firmy Swietelsky stoją realizowane obiekty, które na przestrzeni 23 lat firma wybudowała na terenie Polski. To m.in. projekty dla Politechniki Lubelskiej, OBI, sieci Kaufland, Metro Group, T-Mobile, Tesco czy Lidl. Swietelsky jest również generalnym wykonawcą Centrum Handlowego Okęcie w Warszawie przy Al. Krakowskiej czy modernizacji  stadionów w Krakowie, Gorzowie Wlkp., Bełchatowie i Łęcznej. Przedsiębiorstwo jest znane i cenione w całej Europie. Jego początki sięgają lat lat 30. XX wieku. Obecnie firma  prowadzi swoje oddziały w 21 krajach, gdzie realizuje prace z zakresu budownictwa lądowego, budowy dróg i mostów, kolei, tuneli, a także budownictwa przemysłowego, mieszkaniowego i wysokogórskiego. Flagowym projektem w Swietelsky w Europie jest rozbudowa metra w Wiedniu. 

Apartamenty premium na Starych Bielanach 

Firma Swietelsky przystąpił do prac przy Linde Résidence II w lutym i zgodnie z umową zakończy je w I kwartale 2025 roku. 

Nasza inwestycja to 4-piętrowy elegancki budynek, który swoją bryłą i stylem nawiązuje do niskiej zabudowy Starych Bielan. W Linde Résidence II znajdą się apartamenty 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe. Do każdego z nich będzie przynależał prywatny zaciszny ogródek, balkon z przeszkloną balustradą lub taras częściowo wyłożony trawą. 

Atutem inwestycji jest wysoki standard odwołujący do historii dzielnicy i zielonych terenów w pobliżu. O aranżację części wspólnych zadbała renomowana pracownia Sikora Wnętrza.

Apartamenty Linde Résidence II są również doskonale zlokalizowane - od Parku Lindego dzieli je 2 minuty spacerem, a pobliskie stacje metra - Stare Bielany oraz Wawrzyszew znajdują się zaledwie 500 m od budynku. Niedaleko są też żłobki, przedszkola i szkoły podstawowe, a także przychodnia, sklepy i targowisko Wolumen.

Linde Résidence II.:

58 apartamentów.

Metraże od 29 do 157 mkw.

Mieszkania z prywatnymi ogródkami, balkonami i tarasami częściowo wyłożonymi zielenią.

Wysoki standard części wspólnych.

Ekologiczne rozwiązania. 

Las Lindego niedaleko budynku.

Dwa przystanki metra 500 metrów od inwestycji. 

Bądźmy w kontakcie

Bądźmy w kontakcie

Poinformujemy Cię o specjalnych ofertach i naszych nowych inwestycjach

Schowek

Liczba lokali: 0