Wokół nas

Wybraliśmy generalnego wykonawcę Novej Talarowej

Nasze osiedle na Tarchominie wybuduje firma Unibep.

31/03/2023

Generalnym wykonawcą naszych nowych mieszkań na Tarchominie zostało doświadczone przedsiębiorstwo budowlane Unibep. Firma wejdzie na teren inwestycji w maju.

Unibep, z którym podpisaliśmy umowę na generalne wykonawstwo Novej Talarowej, to sprawdzony partner z którym współpracowaliśmy już wcześniej. Ta firma wybudowała nagradzaną inwestycję w stolicy - Wileńska Express, a pod koniec zeszłego roku przedsiębiostwo zostało również generalnym wykonawcą naszego poznańskiego osiedla Lune de Malta w pobliżu kompleksu sportowo-rekreacyjnego Malta.  

Generalny wykonawca z doświadczeniem w branży

Unibep działa na rynku polskim od ponad 70 lat i z powodzeniem realizuje inwestycje mieszkaniowe i użytku publicznego w całej Polsce. Na początku tego roku oddał do użytkowania nowoczesne Radiowe Centrum Naukowo-Dydaktyczne wchodzące w skład Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie. Unipeb wybudował również osiedle Aura Sky z najwyższym budynkiem prawobrzeżnej części stolicy, a także Unique Tower, będący 28-piętrowym kompleksem budynków w centrum Warszawy.

Nowe mieszkania w otoczeniu zieleni 

Nova Talarowa to minimalistyczny budynek w kształcie litery U z wewnętrznym patio i placem zabaw. Zaplanowaliśmy w nim 142 mieszkania o metrażach od 26 do 115 mkw. - od kawalerek po mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe. Na terenie osiedla będą ławki, budki lęgowe i karmniki dla ptaków oraz roślinność. Zieleń w postaci pnączy pojawi się także na konstrukcjach wertykalnych budynku i na rampach zjazdowych do garażu. Dodatkowo na dachu Novej Talarowej znajdzie się jasna membrana, która zapobiega  przegrzewaniu się mieszkań w lecie.

W pobliżu osiedla znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe oraz sklepy i punkty usługowe. Do Ogrodów Mehoffera będzie można dojść w 5 minut piechotą, a od nabrzeża Wisły osiedle będzie dzielił dystans 1,6 km. 

Unibep zobowiązał się zakończyć budowę osiedla do końca II kwartału 2025 roku.

Nova Talarowa:

142 mieszkania.

Kawalerki i duże metraże – od 26 do 115 mkw.

Mieszkania z antresolami, tarasami na dachu i możliwością wydzielenia kuchni od salonu.

Patio i plac zabaw.

Ekologiczne rozwiązania w budynku.

Lokalizacja blisko przystanków komunikacji miejskiej.

Tereny rekreacyjne w pobliżu.

Bądźmy w kontakcie

Bądźmy w kontakcie

Poinformujemy Cię o specjalnych ofertach i naszych nowych inwestycjach

Schowek

Liczba lokali: 0